Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vony vsechny Ultimy od ctyrky jsou paradni veci
  • 7ka s datadiskama byla urcite lepsi, ale obe dve jsou to skvele hry
  • Hmm i vice jak 20 let stara hra ma porad hezci kostickovanou grafiku nez dnesni indie traposti, co vsichni povazuji za umeni.
  • Oprava: v Inquisition samozřejmě, mate mě ten první máj.
  • Pagan je určitě lepší než sedmička.
  • Je hodne nenavidena, ale je to dobra hra, na tu dobu urcite. Nedavno jsem ji hral pres exult, i kdyz jsem ji nedohral, bavilo me to hodne a clovek vazne celkem zasne co za svet uz tenkrat ve hrach mohl existovat. Skakaci puzzly a prace s inventarem a kouzly jsou asi to nejhorsi + neododelane veci, ktere ale myslim nejsou chyba vyvojaru ale vydavatelovo tlaceni na vydani (coz se deje i dnes) Doporucuju si pro zasmani pustit video od Spoonyho..
  • Pagan je podle mě krásná hra. Dohrál jsem ho, když vyšel a moc se mi líbil. Sedmičku jsem hrál až později (na doporučení Andreje ve Score) a je pravda, že sedmička je lepší, ale obě hry jsou super. Za hlavní slabinu osmičky považuji, že se neodehrává v klasické Británii, ale na cizím světě. Po vyjití byly problém taky skákací puzzly, ale myslím, že to později změnili patchem. Pokud jste ale zvládli skákací hrůzy v Dragom Age Origins (o kterých se v recenzích mlčelo), Pagan hravě zvládnete.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit