Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Johnny

kdyby to byl realistický mod, tak ta hra bude hoooodně krátká.

• ja_nic_nevim

Ta hra má své velké kvality, ale i velké vady. Zejména soubojový systém. Jednak je vtipné, že se na vás vyřítí nějaký krvelačný pavoukovec(i), ale metr před Geraltem se zastaví aby zahájilo "své útoky (pár stále stejných)"..?! Celý soubojový systém je prapodivný, nechápu vypuštění jakékoliv staminy na rozdíl od konkurence.

Možná jsem divnej, ale mně třeba soubojový systém Gothic 1 + 2 vyhovoval (šipky a ctrl), stejně tak třeba For Honor. Pro mě osobně na hře selhává to, co by měl být stěžejní kámen.

• nejlepší soubojový systém v RPG má Dragon's Dogma. Je to jako Gothic, jen ještě o třídu lepší. Souhlas s tím že Zaklínač 3 má nudné a snadné souboje.

• Derp_1337

Ten soubojový systém je především o zvyku. Když třeba hraješ hodně Dark Souls a zvykneš si na ten soubojový systém, tak najednou na člověka budou ostatní bojové systémy působit divně. Stejné by se dalo říct o lidech, co hodně hrají For Honor a nebo podobné hry.

Jinak já třeba hrál Zaklínače 3 kvůli příběhu a světu, soubojový systém mě vlastně ani moc nezajímal. Tudíž s tebou nesouhlasím a soubojový systém vůbec nepovažují za stěžební kámen té hry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit