Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zx_spektrum

    Ví se, jestli to příběhově nějak navazuje na předchozí tři S.T.A.L.K.E.R.y?

  • Inquisitor

    Stalker je srdcovka, ale tady čuchám nějaký špatný. Snad to bude v pohodě a těším se na moderskou komunitu, co s tím zase provede:)

    • Bez několika odkladů by to nebyl pořádný Stalker.

    • jurb83

      Moja rec, taky podobny bol hype na Starfield a vyslo, co vyslo, ako u mna nebol Starfield uplne zla hra, aj som sa pobavil, ale druhy Skyrim to teda URCITE neni.

      • O Skyrimu se už tenkrát říkalo, že je široký jako oceán a hluboký jako kaluž. Vávra na něj tenkrát napsal docela trefnou kritiku, která sedí dodnes. A Kingdom Come je lepší hra než Skyrim, takže u něj to nebyly jen řeči, i když dnes se dost diskredituje svými politickými projevy (podobně jako Musk přešel z uznávaného vizionáře na to co z něj je dnes)

        • twicer

          No já ti nevím, minulý rok jsem konečně sjel komplet celý KDC s dabingem ( byl to rozhodně unikátní zážitek ) ale musím říct že bych neměl čisté svědomí kdybych velkohubě prohlásil, že je Skyrim horší hra, dělí je min. 7 let technologického pokroku a přesto ty hry zužují podobné problémy, takže právě ta dobová kritika nechává poněkud hořko sladkou dochuť.

        • Jevo83

          Kingdom Come nie je zla hra, ale v urcitom bode sa stane strasne repetitivna a ta zhovadilost v klastore ma odradza od druheho zahrania......

        • Kingdom Come ma stejne nebo vic nedostatku jako Skyrim.

          • To se nedá moc srovnávat, protože jsou to dost jiné hry, mají i jiné typy problémů a každému hráči jiné typy problémů vadí. Například KC:D je těžší a nekompromisní. Nejde ti bojovat? Tak máš dost solidní problém, protože ani možností k tréninku není moc. Skyrim je v tomhle přesný opak. Snadno a beztrestně se potrénuješ na spoustě slabých potvor a když ti to nejde s mečem, luk nebo kouzla jsou taky validní varianty. A level-scaling zajistí, že se jen málokdy dostaneš do problémů. Já třeba level-scaling vůbec nemám rád (zvlášť ne ten skyrimovský ve stylu kostlivec 132. úroveň), ale dostávat nepřiměřeně po hubě mi taky vadí, když tam není možnost pozvat si pár kámošů nebo zlobivce naprášit vojákům z města, což by udělal správný poddaný.

            • Zrovna v KCD jsem vetsinu souboju vyresil lukem. Ale me spis slo o obecne kvality tech her a tam, kde se Skyrim prezentoval jako dalsi dil The Elder Scrolls, tam se KCD tvarilo jako pomalu simulator stredovekeho zivota. Ve vysledku tolik propagovany soubojak stal za prd, animace des, AI nepratel hruza a pribeh ze by nejak extra vycnival... Nebyt nadherne grafiky prostredi a par povedenych Q, tak ta hra byla naprosty prumer. A to vse jeste umocnovalo to, jak ze sebe Vavra delal borce, ktery jediny ma patent na rozum.

              • MATYNIKY

                Reakce na příspěvek:

                Tak každej to vidí samozřejmě jinak Já u těch tvých negativ vidím zase pozitiva .Pro mě jeden z nejlepších soubojových systémů vůbec 

  • bolo by fajn pisat aspon ktory mesiac  v roku to je (cislom), sice uz xx rokov citam ceske clanky ale i po tolkych rokoch mam problem priradit vase osobne oznacenie mesiacov v poradi O:-) a verim ze nie som sam :)

    • twicer

      Ale no tak, jen se snaž, třeba se to ještě naučíš než zaklepeš nohama naposledy. :)

    • OsamaBinBowlin

      Games.cz, smůla. Taky nechodím na americké stránky a nestěžuju si např že mají opačné pořadí při psaní datumu. Ještě že máme pořád svůj jazyk.

    • Bratm nie si sam,  tiez to musim zakazdym googlit, asi je to nejaky blok alebo co. Ale nechapem preco by to mali robit, resp. ukaz mi nejaku slovensku stranku ktora preklada mesiace do cestiny.

      • Row

        Naprosto rozumim, ja mam uplne stejny problem v anglictine a potazmo slovencine... nevim proc, proste mi to v te palici ne a ne nikdy sepnout. 😀

      • problem je v tom ze ak sa nemylim, vacsina sveta (aspon teda ta co pouziva anglinu, pripadne aglinu ako cudzy jazyk, popripade proste ten zapadny svet :D ) ma mesiace pomenovane ako aj slovaci .... nie? cize je to viac rozsirene ako to co maju cesi.


        ale mozem sa mylit.

        • Jo no. Češi, Poláci a pak už asi jen nějaká exotika. Ale zase uznej, že říkat desátému měsíci v roce "osmý", jedenáctému "devátý" atd., je také docela divné.

          • nechapem co tym chces povedat...

            • "Sept" je latinská předpona vyjadřující sedmý, "oct" znamená osmý, "non" (to se zkomolilo na nov) devátý a "dec" desátý.

              Celkově byl při pojmenovávání měsíců ve starém Římě dost bordel, protože každý císař chtěl, aby se po něm nějaký jmenoval (júl/july je samozřejmě po Juliovi Césarovi), pak se to i nějak posouvalo až to skončilo v současném stavu, kdy poslední čtyři měsíce (devátý až dvanáctý) v sobě nesou latinské číslovky sedm až deset.

              • Reakce na příspěvek:

                OK. a co myslis, kolko ludi o tomto vobec vie? resp. sa nad tym vobec pozastavi ("to riesi")?

                • Reakce na příspěvek:

                  Skoro nikdo, samozřejmě. Ale když jsi dloubal, do našich názvů měsíců, tak mi nedalo, abych si nedloubl také. A přijde mi, že není od věci znát pár drobností o významu a původu slov ve svém vlastním jazyce. V tomhle mají české názvy měsíců výhodu. Nemusíš je znát, ale většinu můžeš podle významu slova zhruba zařadit.

                  • Reakce na příspěvek:

                    no osobne mi vase nazvy rijen, srpen a zari robia problemy so zaradenim (sorry ze nepouzivma vasu diakritiku)

                    • Reakce na příspěvek:

                      Srp je slovensky kosák, takže srpen je období, kdy se sklízí obilí.
                      Říje je slovensky ruja. No, pravda, dnes už lidi moc neví, že se jeleni páří na podzim, to je pochopitelné. Tedy kromě Čechů, kteří to mají v názvu měsíce.
                      Září dnes už smysl nedává. Také je údajně odvozené od říje, ale už je to moc zkomolené.

        • medveddd

          Nemýlíš se, ale nic to nemění na tom, že je to český web a pokud chodíš na české weby a komunikuješ s čechy, určitě by ti mělo stát za to se těch 12 slovíček naučit :)

          Myslím, že bychom si mezi sebou měli rozumět a vzájemně svoje řeči znát, alespoň v základu, kam měsíce určitě patří.

          Jinak vám to ale závidím, protože přestože s angličtinou nemám vůbec problém, když se řekne October, zlomek vteřiny mi trvá, než mi docvakne, o jaký se jedná měsíc :) To vám se určitě neděje :D

          • to len take poznamenanie ze ani po tych xxtych rokoch proste mi to nejde zapamatat, teda cca viem ktory je ktory ale poradie mi stale unika (nie uplne ale)

        • Inquisitor

          To víš národní obrození:)

  • Jednicka byla skvela i s tim mnozstvim bugu, tak uvidime.

    • medveddd

      Pokud to bude jako jednička, tedy rozbitá hra se skvělou atmosférou, budu spokojen. Eurojank FTW.

    • uher

      Já tomu popravdě vůbec nevěřím. Chtěl bych aby se to povedlo, hrozně moc, ale...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit