Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • videl jsem LP a mám chuť to zkusit
  • Hra má tragické UI.
  • Mám za sebou jen několik amerických misí a některé z nich mají i nápadité úkoly. Především mě zaujalo formování terénu a okolí při stavbě žel.sítě. Trochu mě zlobí napojování kolejí (výhybky), furt se to spíš kříží než spojuje a je potřeba přiblížit na detail, zda je to správně spojeno. Statistiky tras jsou dostačující, ale ty grafy měly být křivkové namísto sloupcových. Uvítal bych i delší časový horizont. Souhlasím, že čas ve hře utíká rychle. Mohl by být pomalejší. Velký problém vidím v husté dopravě, kdy se vám spřežení/autobus zasekne v zácpě, často i na pár měsíců :). Další větší chybu vidím ve směrování vozidel/vlaků - nenašel jsem způsob, jak přeskakovat mezi více destinacemi; stalo se mi, že po zadání trasy a přiřazení vozidel, odjela ke druhému cíli, takže jsem musel "obrátit" vůz, aby jel k prvnímu; zaskočilo mě pak, když jsem vlaku určit, aby jel do depa, avšak on si vybral vzdálenější depo a nebyl jsem mu schopen vnutit, aby jel do toho bližšího (ve kterém jsem jej i pořídil). Doufám, že brzo vyjde opravný patch, který tyhle maličkosti vyřeší. Určitě těch chyb bude víc. Ale jinak mohu hru doporučit *5*
    • Hra je celkem dobra. Nedostatky ktere vidis, jsou spise jinde nez ve hre.
      Spojovani koleji dava hodne moznosti a vse se ovlada jednoduchym tahem mysi. Je potreba se koukat co clovek stavi, kdyz uz je hra o staveni. :-) Krivkove grafy jsou na mistech kam se hodi, napr. celovy progress, sloupcove grafy jsou na jednnotliva vozidla, kde je dobre vedet presnou zmenu, to se v krivkovem grafu vidi spatne. Husta doprava muze vzniknout jakko nasledek neresene hromadne dopravy. pokud nejsou dostupne vlaky a MHD jedou vsici autem a pak je zacpa. Co je na tom divneho?
      Preskakovat mezi destinacemi? Nevim co tim myslis. Vozidla se po vyjezdu z depa snazi co nejrychleji rozlozit rovnomerne na lince, tak pokud jedou "ke druhemu cily" je zadouci. Tohle totiz chces :-) Vlak ze jel do vzdalenejsiho depa? Mozne to je, zalezi na tom jestli do "blizsiho" vedla vyhybka, nebo by se vlak musel otocit do protismeru. Pak jasne jede do dostupneho depa.
      Oppravny patch pro tyhle malickosti opravdu potreba neni.

      Je tam par veci ktere opravit potreba je, balanc ceny vagonu. Planovani vodnich tras a blizke mijeni lodi. Pouzitelnejsi auto-replacement.

      Ale jinak hru mohu doporucit. *5*
  • sugyn
    Ted jeste aby ta hra fungovala. Mizerna optimalizace a neustale pada.
  • Díval jsem se na lets play, trochu divne tam plyne čas, co mi pro dopravní simulaci prijde jako docela podstatná vec. Tak treba vlak prijede do nejbližšího mesta za 5 mesícu, povoz s koni projede jeden kilometr za nekolik dnu a chodec prejde pres cestu za den.
    I když je pravda že nevím jestli by se to dalo udelat jinak.
    • P.S.
      takova hra by se mi líbila víc jako tabulkovej simulátor jako Football manager
  • nevim, na strategii ukazali v traileru málo tabulek a strategickeho rozhraní. Spíš to vypadá jak nejake nepodarene Sim City. Navíc odkdy dopravce buduje silnice a mosty lol? No ale jak už tu bylo rečeno, já taky nejdriv čeknu hračske recenze, nebo recenzi od Total Bisquita.
    • Počítám, že když výšlel TT/D, tak jsi ještě nebyl na světě a OTT nemá tu správnou cool grafiku.
  • vic me zajima ten cesky projekt
    • Jj ten je moc peknej ale trosku me mrzi ze to zatim vypada ze tam budou jenom vlacky.
      • ostani dopravuprida pry pozdeji
    • kterej
      • www.mashinky.com
  • Transport Tycoon (ak si dobre spomínam na názov, pretože je to min 16 rokov stará hra) som miloval. Počkám si na HRÁČSKE recenzie (od trapasu s Empire TW neverím recenziám redaktorov) a ak budú dobré, tak idem do toho!
    • Jakoze nazory hracu byvaji zcela nezaujate a objektivni? :-)
      • proc by mely recenze hracu byt objektivni ?
        kdyz bude z kazdych 10 hracu, 8 hracu hre neco vytykat, pak na tom asi neco bude, ne?
        redaktor by mel byt objektivni, ale taky nebyva... musis pak verit 1 cloveku.
        proto s Peacemakerem souhlasim.
        osobne v recenzich redaktoru preskakuji omacku a hledam pouze popsana fakty o mechanikach hry, tomu se uz na 90% verit da :)
  • Škoda, že už nikdy nedodělají train fever. Křížení výhybek a kolejí byl neřešitelný problém a najednou to jde, dle traileru :(
  • Jo, už jsem to zachytil na Steamu. Zajímavé a jak to vypadá mohlo by to být i dobré. No, ale jako méně nenáročné odreagovadlo od všedních starostí, beru....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit