Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Johnny

    Jo tak hlásím že na aktuální verzi už je to hratelné (y) ;)

  • VereWolf271

    316 MB má samotný engine a zbytek je asi 44GB packet se všema assetama. Pak ještě stahuješ asi 80 MB soubor, který slouží jako vzor proto, jak packet updatnout.

  • Johnny

    "Hraju" 2560x1080... a mam dojem že je uplně jedno na jaky detaily

  • Jack1947

    No to máš dost pomalej net asi...

  • Jack1947

    Pokud to jede na nadprůměrném PC 30fps tak si nedovedu představit co by to udělalo s konzolí 😬😀

  • Row

    njn... ale tady mi na to rozliseni ty 2 GB na grafice budou asi chybet... :-/ ... navic bych se tak maximalne rozmlsal ... musel lovit ze skrine X52 set a vubec... radsi ne :D ale kdyz jsem koukal po minimalnich pozadavcich cekal jsem krvavejsi naroky... na druhou stranu s tou sestavou saham zhruba jen na ty minimalni no... :-/

  • Kallessin183

    Já osobně mám i7 7700k, Radeon RX 480 8GB a 16 GB DDR4. Star Citizen běží na full detaily v rozlišení 2560x1080 a fps jsem vypsal v předchozím příspěvku...

  • Row

    a hrajes FHD nebo vetsi rozliseni? ... bo mam obdobnou sestavu tak premyslim jestli pri 2k se mam vubec obtezovat nebo bude lepsi pockat na plnou verzi... to bude trvat tak, ze mezi tim tak 2x refreshnu sestavu a mohlo by to byt akorat :D

  • alien5

    Lorville 25 fps venku az 80 fps 

  • Derp_1337

    Doufám, že se v SC moc neinspirují z EVE Online. Nekonečný farming, a když už se sejde více lodí, tak hru začne prznit dilatace času...

  • Johnny

    Na SSDčku to mam, pc mam Ryzen 5 1600, GTX 1060 6Gb a 16GB DDR4.

    tak nevim. uvidim co dá další update. do PTU nemam pristup

  • FridayManul

    Tve ten týden bych tu hru jenom stahoval, ne...

  • Kallessin183

    Před 3.3 jsem byl dost často pod 30fps, ale teď se držím běžně kolem 40 - 50, ale asi záleží na PC.

    A na propady fps vcelku pomohlo přesunout SC na SSDčko, o načítacích časech ani nemluvě...

  • walltar

    Elite se taky v pohodě hraje na gamepadu... Tam jde o to jak si to zařízení schopný ovládat. Zrovna gamepad je mnohem lepší volba, než klávesnice a myš na které hraje elite celkem dost lidí.


    Osobně zvládám na gamepadu jak SC, tak Elite stejně blbě, protože to s gamepadem moc neumím.

  • walltar

    Mě to stabilně 30FPS jede skoro všude (45-60FPS)... jediné, kdy je to horší tak je přímo Lorewille na hurstonu, ale tam v PTU nejede OCS podle všeho.

  • alien5

    Jasne on vyhodil sam sebe :D omg chlapi 😂😂 

  • alien5

    Ano na Cony  14 dni. Jinak dost veci ktere delaji jeste nikdo nedelal a musi vymyslet jak to udelat zprovoznit debugovat atd.. Server  meshing to bude asi nejvetsi technologicka vyzva protoze to jeste v tak velkem meritku nikdo neudelal podivejte se na jak vypada EVE online jaka je dilatace casu kdyz se tam sejde par set lodi v jedne lokaci :D 

  • Johnny

    už aby to jelo ASPON Stabilně 30fps... pač ani ted se to moc nedá hrát, ač už to teda těch 30fps občas jede...

  • i586

    Nicméně Freelancer by zasloužil vylepšit. Je tam dost nevyužitého potenciálu.

  • Jack1947

    Tak jasně ale na zkoušku na gamepadu dá ve smyslu, zdali hra se v pohodě hraje... ale zdá se že ano.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit