Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já mám v STO pořád takový ne-StarTrek pocit... nevím proč, všechno vlastně vypadá tak jak má, graficky si není na co stěžovat... Ale asi jsem vždycky chtěl něco jako Bridge Commander Online, tzn. aby loď nebyla jenom měnící se modýlek, který umí pořád stejný věci, ale aby fungovala interakce s posádkou např... Nevím, možná se můj Star Trek do online prostředí ani převést nedá.
    • aspekt interakce s posádkou jsem naposled viděl v nějáký ponorkový hře z přelomu tisíciletí. Od té doby je to chabota *9*
      • J, v Silent Hunterech možná něco takovýho je.... teď jsem si představil ponorku ve vesmíru... musím jít spát.
  • viem presne co hovoris.....starucky bridge commander bol super, akurat to bolo dost tazke a clovek mal chvilami pocit, ze by potreboval este par prstov naviac....nehovoriac o poriadnom osobnom multitaskingu...rozhodne to ale malo presne tu pravu ST atmosferu.
    • JJ, Bridge Commander byl pro fanouška ST zážitek... Na svou dobu úžasná grafika, skvělej příběh, výborná hratelnost...
    • to malo patrit pod Stoneboya...par postov nizsie
  • hral sem to jeste pred F2P a bavilo me to..hral sem to 3 mesice zdarma pak se mi to nechtelo platit :D a ted se k tomu vratim zase *1* uz se moc tesim
  • Hrál jsem před dvěma roky, když hra začínala. Zoufale chyběl obsah.
    Měsic před přechodem na F2P jsem si hru zaplatil na zkoušku znova. Pořád chyběl obsah.
    Ale alespoň je to star trek.
    • mas pravdu, posledne co tam dali bolo na jar v 2011 story (romulan/reman) a potom uz nic.
      len opravuju a prerabaju stale to co pokazia alebo len remastruju tie povodne (starsie) story misie. pribudlo par veci v 2011 ako ground combat 2.0 alebo doff system alebo queue pve ..ale aj tak hlavne a to su misie tie prejdes a dookola 5man instancie chodit sa kazdemu nechce hlavne ked ich je malo a su okukane, a potencial foundry misii sa nenaplnil a hlavne ludia tam maju dost bug a su podaktore nehratelne.
  • hele lidi kdyz je to F2P potrebuju mit ktomu originalku abych se tam pripojil??nebo nemuze mi napsat stranku nekdo kdo to hraje co vsechno zahrnuje to F2p asi jenom par instanci atd. ze??
    • diky moc :)
    • nemusis mit originalku, clienta stahnes na jejich strankach
      stranka je tady: http://www.startrekonline.com/f2p_features
    • No jen registrovat u nich na stránkách, stáhnout clienta a to by mělo být vše. Takové ty platby za věci asi paypal, jen když to budeš myslet vážně. Ale jinak je to z volného překladu, zadarmo k paření *3*
  • Nedaří se mi tam registrovat, po odeslání se formulář vždycky vyresetuje...
  • kužva ja to stahl ze to je F2P a chce to po me iktivacni klic ktery nemam a na emailu taky vubec nic neni instalace se nehybe :/ poradi mi nekdo??dik
  • hehe , ja ho hraju tak 3-4h měsíčně *8*
    • sakra to patří uplně na konec *13* *10*
  • aha ona je nejaka ST hra ?? mno stejne už nemám na hraní moc času a steamu se mi vali kupa rozehranejch her *3*
  • Takže Star Trek už F2P je.
    A kdypak bude F2P i Star...
    • Doufám, že nikdy.
      F2P je zlo, je snad jediná hra, která pod tímto systémem funguje normálně.
      • která ?? jen mě to zajímá páč mám rozehranej age of conan , runes of magic , global agendu , aliance of valiant arms , tendle startrek ( na ten sem čekal jak na spasení *14* StarTrek fan ) a battle of immortals - u všech kolem 30 - 50 LVL a nemám nějaký potíže ... teda moc nehraju PVP ( AVA jasně ) spíš teamově a pohoda neutratil sem ani kč ( možná 150,- za všechny dohromady za nějakou počivinku *3*
        • age of conan je bez platenia nehratelny lebo tam vlastne nemas ziaden final content, ale jasne, ak hrajes vikendovo tak to vadit nemusi. global agenda ujde, tam sa oplati zaplatit tych 9eur na lepsi acc ale potom ti vlastne uz nic nechyba. ten STO je trochy divny, na hranie ako Single Pleyer RPG je to fajn, ale ak clovek chce mat lepsi gear tak alebo bude musiet stravit vela casu :) alebo si zaplatit. nehovoriac o meneni talentov, to je tam uplne zle vyriesene, skoro len za peniaze
          • pekne si odporujes.. age of conan je nehratelny, pokud ho ale hrajete (obcas) tak je hratelny.. jdi se zahrabat
            • stačí se naučit číst a hned ti dojde, co chtěl říci. mimochodem má pravdu. Age of Conan je fajn jen pro ty, co si chtějí projít krajinku, udělat si max level, ale nemít vůbec žádný dobrý gear a tak. Pro blázny, co chtějí mít vše aspoň dobré, tohle opravdu není. Já to hrál do nějakého 50. levelu a už tam jsem cítil omezení a vyděla hráče, co mají prostě výrazně lepší postavu. Ale tak je to víceméně u všech MMORPG. U takového LOTRO je to víceméně stejné s tím rozdílem, že tam se dá při hodně velké snaze hrát stále zdarma. Ale chce to fakt hodně snahy - vhodné spíše pro nepracující mladší hráče, kteří si nemají jak zaplatit za hraní. Pro starší hráče je lepší si prostě zaplatit a hrát.
            • ?? Povedal doslova a dopismena ze AoC nieje pre niekoho kto to hrava 3-4h denne - skor ci neskor narazis na to ze na F2P tam nieje end-game. Ma pravdu a tvoj urazlivy koment nieje na mieste.
      • LoL je docela balancnuty, docela hodne *15*
    • Až si narejžujou dost na těch co jsou ochotný za to pravidelně platit...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit