Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nekromant33
    + vesmirny bitky na frostbitu *14*
  • Boze to jeste nekdo po vsech tech zkusenostech jakymkoiliv kecum od EA veri? Nekteri lide jsou fakt nepoucitelni. Co vam asi tak meli rict? Chceme to mit rychle, tak preskinujeme BF3? A pak se lidi divi, co za s*acky EA produkuje...
  • MishKonn
    Upřímně, ať to klidně je přeskinovanej BF3/4, vůbec, ale vůbec bych se nezlobil.
  • Vidlec
    S dnešním hardwarem by to klidně na PC mohlo vypadat jako v tom teaseru.
  • Overwatch
    Díky za upozornění a sorry, chybka.
  • Všichni chápeme, co se snažil autor říct, ale to nic nemění na faktu, že je to blbě řečeno/napsáno a samotný text nedává smysl.
  • Ne, bude to přeskinovaný vozidlový CoD v SW kulisách. Tedy vlastně přeskinovaný Battlefield 3 v SW kulisách.
  • Blue.Shark
    Star Wars: Battlefront 3 bez trojky = Star Wars: Battlefront. Tak to chápu já.
  • Proto se to taky jmenuje Star Wars: Battlefront 3 a nemá to na konci tu trojku. - To nedava moc smysl ze
  • uzijme si to, posledni Star Wars hra ve ktere nebude Kacer Donald a Mickey Mouse *1*
  • walltar
    No tak Battlefront si s chutí zahraju ... stejně nemá v BF4 nejmenší konkurenci.
  • Hah, zase a reboot. Už by s tím mohli jít někam, pořád odstraňovat číslovky a podtitulky ke hrám...
  • Lawliet
    Tak to pozor pozor! EA sice všeobecně ničí co může, ale zase to na čem může vydělat, kde může nachytat na komunitě neudělá úplně nekvalitní a řekl bych nadprůměrnou hrou. Jako příklad bych uvedl asi značku Battlefield, která ne všem sedne, ale hroznou bych ji nenazval sou lidi co to dokážou pár měsíců hrát. I ME nebyl úplnej propadák. Představoval jsem si nějaké části trochu jinak, ale celkově hodnotím nadprůměrně. Takže nedoufám, že tohle bude velkej prů*er.
  • Dice a Battlefield čím dál tím rychleji upadají . Jako by stále narůstala nepřímá úměra mezi "sociálností" hry a hratelností ...
  • Lawliet
    O-hoho ho! Teď zním jak Santa. Mrazení v zádech. Battlefield se může jít poplácat po zádech a ne, že bych proti němu něco měl.
  • God-of-War
    To maj taky jediny stesti. Nestojim o preskinovany Battlefield.
  • Já už zas nevěřim vůbec ničemu, co nese cejch EA
    zlatý časy Sierry
  • me by vubec nevadilo kdyby to bylo jako battlefield.na tohle se fakt tesim a je snad jasny za koho budu hrat :-)
  • cumpi3
    Stačí, že se dělá....už jen to mě zahřívá u srdíčka *4* Vůbec, tahle E3 se mi docela líbí. Destiny, Arkham Origins, PES14, Mirror´s Edge, Zaklínač 3, Battlefront3, další potupa XO...no paráda *4*
  • Generalmagor
    Tvl jo! Už jsem nažhavenej! *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit