Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Force unleashed 2,5 a hlavně konečně příběhová sw hra... sem z tím!

  • iSpirit

    Spíše bych to označil, že se pokusili obšlehnout nejlepší combat vůbec a to Sekiro. Souls tam není.

  • species

    Sem rad ze to nebude mit lootboxy, ale jen surprise mechanics. A vubec ta hra vypada jakoby se hrala sama, kde je Jedi academy :/

  • metroido-neco nevim co znamena a souls prvky jsem tam teda nevidel

    • MishKonn

      Kotouly u pavouka. 😂

      Fail.

  • TheGGG

    vypadá to slušně, ale bez usekávání končetin je to bída

    • MishKonn

      A přitom broučky půlit lze.

      #diskriminace

    • Nebo alespoň aby tam byli ty ožehnuté stopy. Nechápu, že i animaky jako Clone Wars tohle mít můžou ale hra ne...

      • Carnage666

        Hra to mít může, proč by nemohla? Ale někdo si řekl že vývoj bez toho bude jednodušší a rychlejší a levnější.

  • Corvus

    Nádhera! Ať uje listopad!

  • MishKonn

    Vůbec tomu ty minuty navíc nepomohly. Ano, je nyní víc vidět podobnost soulsům, ale: design příšer otřesný, stomiliontá variace na gigantického pavouka, zcela amatérské zpracování (chápu, že je to alpha, ale ta hra má vyjít za méně než pět měsíců, proboha), na oko x-krat preletavajici TIE fightery stále dokola, doslova ohyzdné animace, mimo hlavního hrdinu všichni působí jak figuriny; je pozoruhodné, že hra s motion capture vypadá hůře než několik let staré hry bez, světelný meč se zde používá jako svítilna, jako kyj, všechno, jen ne jako světelný meč (nejvíce mě napadá "jak prase kost"), máchání mečem při krytí projektilů, prokristapána...ve všech star wars filmech a hrách je zacházení se světelným mečem elegantní...tady přesný opak, hlavní hrdina chodí jak kdyby spadl rozkrokem na zábradlí...


    Mohl bych asi pokračovat donekonečna.


    Zatím jediné pozitivum je, že hlavní hrdina je muž evropského typu, ale i tak, pokud si všimněte, je v demu první a poslední..D


    • michaelfoucault

      Zeptám se zcela otevřeně, jste rasista? 

      • MishKonn

        Jsem člověk, kterému vadí americký rasismus a sexismus naopak - pokud jste totiž bílý heterosexuální muž, jste automaticky privilegiovaný patriarcha, prase, sexista, rasista, násilník, homofob a recidivista, a proto ve všech filmech, seriálech a hrách musí být za každou cenu hlavní postava nejlépe eskymácká transsexuální žena.

        Ve dnešní době je tedy překvapením, že se s postavou mohu, jako nežádoucí druh výše, ztotožnit. 

        • iSpirit

          podle mě jsi hlavně kkt bez špetky sebevědomí, tak si seběvědomí musí honit takhle.


          Jinak eskymácká, transexualní žena by byla fajn. 90% produkce je bilý třicátník bez charizmatu. 



          • MishKonn

            Omlouvám se, je pozitivní, že lidé jako ty mají ve hrách zastoupení. 

            • iSpirit

              sarkasmus ti nejde. ty se omlouvej hlavně za svou ignoraci a tupost. Tyhle žvásty se hodí jen tak na idnes a novinky. navíc tyhle žvásty produkuje každý křupan, který není schopen ve svém životě ničeho dosáhnout, takže v téhle republice každý druhý, čili už je to únavné číst pořád dokola. 

              • michaelfoucault

                Reakce na příspěvek:

                Je vážně smutné, že se okolo tohoto webu pohybuje tolik lidí z alt-right scény. 

                Zároveň je úsměvné, jak ohnutý mají smysl pro vnímání reality. Jako by bílí muži nebyli zvláště ve videohrách tak silně nadreprezentováni. 

                Chlapec se pustil na šikmou plochu. 

                • G3ronimo

                  Reakce na příspěvek:

                  Klasika, každý kto nie je názorovo naľavo od Marxa je alt-right.

                  Zároveň je úsmevné, že niekto, kto chce mať vo všetkom a všade rovnomerné zastúpenie všetkých rás a pohlaví tvrdí o niekom inom, že má ohnuté vnímanie reality.

                  Je síce pravdou, že sú (bieli) muži najviac zastúpenou skupinou v hrách. Väčšina hier je ale o boji resp. vojne, a kto je asi tak ten, kto v tých vojnách bojuje?

                  • michaelfoucault

                    Reakce na příspěvek:

                    Zastropení minorit ve videohrách je mi upřímně docela lhostejná (jsou důležitější diskurzy k projednávání), ale docela mě vytáčí, když tu kde kdo pateticky brečí, jak je jako bílý heterosexuální muž utiskován. Asi krize maskulinity 21. století nebo co.

                    Otevřený rasista, co plácá kecy jak vytržené z institutu VK je někdo, s kým se nediskutuje. A věř že alt-right je ještě velmi mírné označení.


                    • G3ronimo

                      Reakce na příspěvek:

                      U vás vľavo sa s nikým nediskutuje, tam sa rovno škatuľkuje, ohovára a umlčuje.

                      Umelé pretláčanie menšín vo filmoch a hrách je spojené s pretláčaním nebezpečných ideológií. Tu už ide o to, že keď to vývojár nespraví, dostane sa do problémov.

                      Prosím menuj jedinú výhodu, ktorú si biely heterosexuálny muž v demokratických krajinách 21. storočia zo zákona užíva.

  • Ježiš, jsem už na metroidvanie a soulsy alergický. Se tím všichni ohání, jen prázdné marketingové kecy.

    • twicer

      Njn to víš, před soulsama o podobném bojovém systému většina herní komunity neměla ani tušení a jak se postupně tato herní série stala trendy, tak na ni začali ostatní vývojáři odkazovat, ikdyž jejich hra podobné prvky vůbec nemá. Vtomhle odvětví se to dělá úplně běžně.. 

    • yenda1

      Ježíš, jsem už na ty řeči o tom, jak je někdo na metroidvanie a soulsy alergický, alergický. Se tím každý ohání, jen prázdné noobovské kecy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit