Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BoB.2

    Hlavně má oči jak když šlápneš na šneka.

  • Popravde, kupovat to nebudu (stale na truc kvuli Apeironu, Star Wars ze me po tom fiasku jen tak prachy nedostanou) ale ponekud doufam ze se to povede.

    Chtelo by to vlit do gamingu trochu nadeje na svetle zitrky, posledni dobou mi tak trochu chybi. A jak lepe vlit trosku nadeje nez povedena zalezitost vydana nekym koho hraci maji pomalu za antikrista?

  • MalyZeli

    Kdy naposledy odpovidaly doporucene hw realite... pokud to zprasijou tak muzete mit pc za 200k a je vam to k prdu. Jedina presnejsi informace je kolik to zabere mista, ostatni bych nechal az na benchmarky, nebo prekvapeni pokud si to nekdo predobjedna.

  • Johnny

    Ryzen 7 1700 a GTX 1070??? trošku nevyvážený ne? na GTX 1070 by měl v klidu stačit Ryzen 5 1600


  • Maxianimal

    Ta černoška (Debra Wilson) z obrázku - ta je snad v každý druhý hře..

  • "Star Wars Jedi: Fallen Order si na starších strojích moc dobře nezahrajete." A proto si to koupím na konzoli.

    • takze to budes hrat tak ci tak v kvalite stareho PC

  • Veny

    No, GTX 650 jako minimum je u hrách uvedené snad od doby Mafie 3, Kingdom Come, Deus Ex Mankind Divided atp. 8GB RAM je taky všude, pravdou je, že RAM na rozdíl od VRAM potřebují maximálně tak strategické hry a.... windows :D

    Soudě čistě podle minimálních nároků to není vůbec nic extra. Ale tak orientujte se podle toho, když je u her se stejnými HW nároky rozdíl třeba i 20 FPS.

    • Jack1947

      To je úplně zavádějicí, to tam snad píše stroj 😛

  • No nejdřív bych udělal benchmark než bych tvrdil něco takovýho.. Já mám buldozzer fx 8350 netaktovanejch, 8 g ram a rx 580tku a jede mi vše na epické detaily full hd 60 fps.. Optimalizace je dobrá, tentokrát se jim to povedlo :) 

  • ZOLLINO

    naroky? je to proste frostbyte engine, takze tak jak BFV nebo SW:BF2

    • Lukyz

      Jednak je to Frostbite a pak je naprosto otřesnej a nevyzpytatelnej.

      Dragon Age, NFS o Mass (D)Effectu ani nemluvě 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit