Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Srovnávat takovouhle ptákovinu s DS nebo Sekirem je skoro na facku.

    Animace jak z deset let staré hry. Věčně jsem někam padal, protože nedoskočim... (TVL tak máš být Jedi nebo ne?). jistě, někdo napíše, že jsem lama, že to neumím hrát. Na svou obhajobu říkám, DS mám všechny odehraný na stovky hodin, BB a Sekira taky a to je jiný pošušňání. Tohle potřebovalo zůstat ještě tak rok dva ve vývoji a lazení. Jestli se na to nevykašlou, tak by to jednou mohlo být dobrý. No mans sky bylo taky původně tragický a za 2 roky to byla paráda...

  • Magister_Peditum

    Souboják z Jedi Outcast/Academy zůstává nepřekonán, ale jinak po dlouhé době konečně SW hra, která mě bavila. 

  • JohnyTheZik

    > Možná kvér na portály od Valve


    :D to fakt ne

    • nightborne

      Portal gun je nejvíc cool věc! 

      • JohnyTheZik

        Cool je, ale frajerska sci-fi zbran to neni ani omylem. I pulzni puska z vetrelcu by byla vejs :D

  • iSpirit

    V Sekirovi si pak někdy připadáš, jako by postava tancovala. Za vrchol "tance" považuji souboj s Emmou. I když ten souboj trvá pár minut, tak je to opravdu poetika meče a hudby. Nádhera. Tady se mají hoši z repsawnu ještě co učit, ale na první pokus to nebylo špatné. Za mě palec nahoru.

  • nejsem fanda SW, nic jsem od toho nečekal a vydržel jsem to hrát asi 3 hodiny. Naopak Dark Souls mám fakt rád, projitý všechno. Sekiro mě taky nechyt, tak myslim že se autor s tou podobností trefil.

  • Obvykle grafiku ignoruju, ale zaujalo mě, že to vypadá jak Mass Effect Andromeda, včetně "My face is tired" a všichni o tom mlčí, zatímco ME to slízl.

    • Za Andromeda na tom byla o dve tridy hur. Tady me krome jedny postavy nic do oci neprastilo.

  • Popravde me soubojak v Surge 2 bavil o dost vic nez ve FO, cimz netvrdim, ze by se sem hodil. 

    Kazdopadne meli moznost udelat hru postavenou na boji se svetelnym mecem (holi, dvema meci) + force...to musi byt pro herniho vyvojare svaty gral jeho profese. Bohuzel, ac je vysledek celkem zabavny, tak se ani nepriblizili nejakemu TOP systemu a zazitku.

    • FarkyJTV

      heh veru ako hra je solidna.pacil sa mi nazor jedneho youtubera,ktory povedal ze jednoducho dosli gombiky na ovladaci.vela jedi abilit tu neni.mindtrick,lightning atd.

      • Carnage666

        Tak lightning je spíš dark side síla. Co se týče soubojáku je spíš škoda, že nelze odřezávat končetiny. Neříkám že každý seknutí by mělo ale jak zrovna zmiňuje kolega nahoře Surge tak tam to měli dobře vymakaný a bylo to menší studio, u určitého komba a jen když člověk chtěl mohl odříznout končetinu.

        • Ghost47

          Že nejde porcovat stormtroopery je IMHO Disneyho politika. Jinak by to tam dali, když už to jde u zvěře a droidů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit