Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem zapomnel ze to vychazi tak brzy


    • podle článků by měl člověk pocit, že jediné co vychází je Diablo, že?

  • rudysakal

    Může si člověk vytvořit vlastní postavu? Tak jako to šlo ve hře Mass Effect, popřípadě Jedi Knight: Jedi Academy

    • iSpirit

      to je za mě asi největší problém téhle série. Respawn vytvořili svět, který opravdu dýchá SW, ale chybí mi tam  postava, se kterou bych se více vžil, ať už vlastně vytvořená či někdo jako Kyle Katarn. Bylo by fajn i nějaké rozhodovaní mezi světlou či temnou stranou síly. 

      • Carnage666

        Možná nechtěli lézt remaku Knights of The Old Republic do zelí. I když těžko říct jestli se dočkáme.

    • Veskoslav

      Ne. Je to podobné jako Zaklínač. Navíc je to 2. díl:)

      • rudysakal

        Tak ... Nexusmods to vyřešil 😀 , teda aspoň s prvním dílem. Než se něco tase nachystá na Survivor

        • Veskoslav

          Jako jo. Moderska obec se vyradi🙂

  • Gulivera84

    Takze uz neni takovej nemotornej tank, kdy se petkrat snazim skocit na lano, toto je teda uz lepsi?

    • Ono se stačilo na tom laně rozhoupat, ale ok...

    • Nepoštěstil se ti taky ten zásek v jedničce, kde se člověk mohl dostat na jedné planetě celkem daleko v questu příliš brzy a pak mu chyběl speciální skok a nemohl se ani vrátit zpátky? :) Respektive, většina problémů co jsem měl, plynula z podobných důvodů, chybějící skill pro průzkum, ale já tam chci skočit TEĎ :D.

    • Veskoslav

      Tak to asi nebude hlavním hrdinou, že:) Zvláštní, že ani za dvě proběhnutí prvního dílu se mi toto nestalo. 

  • Nejdřív jsem si říkal, že další hru na Unreal Engine vynechám, nelíbí se mi grafika. No nakonec jsem vyměkl a za ty snížené prachy ji koupil. 

    Jak tu někdo hlásil, že se hra cuká, tak mě ne. Ale fps do výšin člověk nedostane. 

  • Peca

    Upřímně, moje první žádost o vrácení peněz vůbec:

    - Mám docela ok PC (4090 RTX, 128G RAM, 5950x) ale pořád se to nějak cuká, takže port* na PC dle mně nezdařený. Chápu, že EA se teď najednou začala snažit, ale nelíbí se mi tento přístup, to vypadá jako by to snad ani jednou nespustili testeři. 

    *nebo ochrana, nevím

    - Díky DENUVO to vyžaduje být pořád offline, ale EA servery jsou momentálně offline takže hra se prostě vůbec nespustí. Přitom je to single player, takže není žádný důvod. Tohle považuji za hodně zlé, buď tam nedávám tento typ ochrany, nebo mám redundanci na serverech, ale ne že pak nemůžu hrát zakoupený produkt v single playeru. 

    - Grafika paráda, to určitě jo. Těšil jsem se že to bude jako KOTOR2 který mně hrozně chytl, ale souboje jsou celé nějaké zmatené a nezábavné, pořád za váma někde něco bouchá nebo skáče, systém odemykání "zkratek" a waypointů ala recyklace prostředí mi taky nesedl. A hlavně mně je hlavní postava úplně u zádele a prakticky jediný loot jsou skiny. 

    Celkem mně to mrzí, mělo to velký potenciál. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit