Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • O samotné hře nevíme nic, kromě toho, že s námětem přišel přímo Fares - tim reaguju na tvou prvni pripominku.

    Co je do 3,14či irelevantniho na roku 2011? - uzasnej argument

    A v neposledni rade. Di uz do hajzlu s tim,ze jsou na PC hokeje. Pisu celou dobu o novych titulech. Kdyby nebyla herni scena tak zprofanovana a celkove v hajzlu,tak nekdo to misto zaplni ( NHL 2K .. nebo treba remake FaceOff)

    A konecne v posledni rade: jdi do hajzlu s obecnyma diskuzema. Ber to treba tak,ze pisu prd k prdu(tento clanek) .

    Jeste si jednou zareaguj a zamasturbuj. Rad si poctu tvy chlisty o tom,ze nemyslim.
  • Jelikož Enclave vypadá zcela jinak, než jak ho původně Starbreeze plánovali (donutili je producenti), tak si myslím, že dvojka jen tak nebude.
  • A to tam ještě mají pirátskou stranu ve vládě, jaká ironie. *1*
  • Jajáj, keby sa tak radšej venovali Enclave 2 ...
  • "myslim,ze je prave tohle obecna diskuze" - Asi moc nemyslíš, protože tohle je diskuze ke článku, takže klidně napiš, že tě Starbreeze nebere, ale na stěžování si, že nemáš na PC NHL, běž někam jinam.

    "ty snad vis,co SBreeze delaj?" - Překvapivě ano, píše se o tom v článku.

    "je rok 2011 ..." Naprosto irelevantní informace.

    "... a nemame na PC hokej" Hokej na PC je, jak už jsem psal výše. Jestli chceš NHL 12 na PC, tak to aspoň zformuluj správně. *8*
  • Aha...Tak proč ne... Bohatý jsou na to dost :-)
  • Za prve si myslim,ze je prave tohle obecna diskuze - ty snad vis,co SBreeze delaj? A za dalsi - ja psal o novych titulech a ne o NHL 2004 a ostatnich. Ktere mi jako jediny zbylo
  • Od toho tady máš obecnou diskuzi. A hokej na PC máme - viz NHL 01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08 a 09.
  • Pujdu jinam a narovinu rikam,ze mne nevzrusuje Starbreeze. Riddick nebude a ani nic jinyho. Jediny,co mne zarazi je to,ze je rok 2011 a nemame na PC hokej - ty vole,je to vubec mozny? Herni scena je jeden velkej PÓVL
  • Oni jsou dotovaní. Hodně severských studií je. Halt, sociální státy.
  • Ja chcu novyho riddicka,pro me je escape from butcher bay nejlepsi fps posledni doby.
  • Ty jo Švédové maj docela slušný zázemí v herním průmyslu na jejich počet obyvatel...
    Já vím minimálně o třech známějších společnostech...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit