Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blizzard ta videa prostě stále umí.
    • Karsa
      Taky sem si to pustil několikrát za sebou.....na to je radost koukat :)
      • jen teda ve hre by to ten archon proti ultraliskovi takhle nezachranil :D
        • třeba bude mít sebe destrukční spell :D
  • Homolu asi ještě nevzkřísili po tom co to viděl *1*

    Proba hrdinka *14*
    • Overwatch
      Teď jsem omámen Metal Gearem, takže cokoliv od Blizzardu má na mě poloviční efekt. :) Ale jako dobré video, hodně dobré!
  • OoO opat jedno naj videjko od blizzu nech uz zacnu natacat take filmecky :P
  • Ahojte,

    ak si kupim legacy of void a nebudem mat druhy datadisk mozem hrat ?
    Ako to je ?
    • Každý ze tří dílů SC2 je nyni samostatná hra.
      Když si koupíš LotV, budeš mít plnohodnotnou hru na multiplayer a 3. díl kampaně.

      Pokud tě nezajímá kampaň tak jiné díly vůbec nepotřebuješ.
      • a co když je to obracene a nekdo ma jen puvodní díl a chce hrát MP a kampaň ho nezajíma. Tak si kvuli par jednotkam musí kupovat nový díl? (misto aby to dostal zadarmo v patchi)
        • Jsem si celkem jistej, že ať si koupíš kterýkoliv SC2, bude tam plný multiplayer.
          • Bude tam MP na urovni toho datace, ktery vlastni. Jako "plny" MP bych oznacoval ten posledni. Cili ne.
            • Už z principu multiplayeru tam musí být vše, jinak by to nešlo hrát.
          • Multiplayler je zdarma. Nemusis ani kupovat SC2
            • Kr.Pa
              Není uplně zdarma, musíš hrát s někým, kdo má hru koupenou.
            • opravdu? tak to jim asi hodne musí tect do bot
      • Dakujem za info.
      • nj puvodne to tak nebylo ale začinaji jim dochazet hráči tak se chytaji stebla
  • abych si zahral ten prologue co ktomu potrebuju krom battle.netu?
    • Já to četl proleague *1*.
    • kbelik (pro jistotu). grafika už není z nejnovejších
  • Konečne ohlásili dátum vydania :) Neviem sa dočkať :)
  • kdysi meli trailery od blizzu myšlenku, ted už jsou to jen levne cgi efekty
    • Ktory napriklad?
      • napr. filmečky z druheho diabla? jenže to jsi ješte nebyl na svete
        • Veskoslav
          Vždyť ani nevíš, kdy Diablo II vyšlo. Navíc v té době jsi plaval v něčích varlatech, takže tady moc nemel o nějakém věku.
          • btw nahlašeno
            • A co jako? Nahlas třeba svoji prd*l.
          • ty tam plaves do ted
  • Po 9 rokoch a jednemu z najdebilnejsich napadov hernej historie rozdelit Hobit...pardon Starcraft 2 na 3 casti by sa uz patrilo...
    • len sa priznaj,tebe vadí, že si to na konzoliach tej predošlej a novej generácie nemôžeš zahrať, tak si z toho neštastný a preto tu vyplakávaš.
      • Hral som oba diely a ani zdaleka sa nechytaju na prvy Starcraft a Broodwar
        • Klamstvá, PC slúži predsa na prácu, na zábavu tu máme konzoly.
      • Ne jako obvykle dela cest svemu jmenu a plive zluc :) *7*
  • Docela dlouho jim trvalo udelat tech par map v editoru. Predpokladam, ze si ovce opet stezovaly ze HotS byl moc dlouhy, tak to zase zkrati. Co by pro zakazniky neudelali.
    • Veskoslav
      Místo idiota si v téhle diskuzi zabral Hnusavec, musíš jít dál.
      • Ydiot jsem, protoze jsem za to zaplatil plnou cenu. Cekal jsem stejny zazitek jako WoL. Kvuli detem jako ty to byla easymode klikacka, kterou jsem na brutal projel s prstem v nose. A jeste o 1/3 seriznuta, protoze dnesni kiddos maji problem se soustredit dyl jak hodinu.Doufam ze jsi spokojeny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit