Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra je super, ale vůbec se mi nedaří rybaření. Jak udržíte rybu v tom zeleném obdélníku?

  • Hra je moc povedená a ohromě mě baví, ale v české verzi opravdu nejde koupit "Mermaid's Pendant", prostě ta věc kterou dáte někomu u koho máte 10 srdcí a stojí to 5 000 --- doufám že to co nejdříve opraví
  • Zdravím, tuto hru hraji velmi ráda, je to taková chillová hra :) ale souhlasím "Mermaid's Pendant" mi nejde v české verzi koupit :( a to jsem se chtěla vdát *9*
  • Moje oblíbená hra, už jsem v podzimu rok 1, některé texty nejsou přeložené do ČJ a některé jsou přeložené špatně, ale to neva --- ale hrozně moc mi vadí že nejde koupit "Mermaid's Pendant" nevím co s tím je ale koupit mi to nejde *16* *9*
  • Ahoj :) hraji verzi 2.6.0.8 a s nainstalovanou češtinou. Jsem již rok 1 podzim a stále nemužu u kováře nechat vylepšit nástroje jako je sekera atd...je to nějaká chyba hry nebo je třeba pro to něco udělat?? To samé že v poliklinice není stále žádný člověk. Za ukol mám poznat 28 lidí z města...mám jich 27 a mám podezření že ten poslední je v nemocnici.....jak to tedy je?
    Díky
  • Moc povedená hra *14*
  • "Zasadíte javory kvůli sYrupu? Stanete se včelaři?"
    vážně?
  • Simulátor chození :/ ale jinak je to strašně fajn
    • Teda nějakou formu teleportu po mapě bych taky ozenil, ale zase by museli řešit "plynutí času". Takže asi nebylo jiné cesty než to nechat takhle.
      Zas na druhou stranu...si blbej a zapoměl si v krámě "vejce"? Znáš to: Co není v hlavě, musí být v nohách.
      • Oprav bojlerovú miestnosť v komunitnom centre, sprístuní sa pár staníc s banskými vláčkami.
  • Tyto jakoby "old school" hry začínají být v módě a jsou to pecky, nejdřív Punch Club a teď Stardew Valley, jen tak dál!
    • Šťastný člověk, posledních pět let prožil na pustém ostrově bez internetu!
  • Takhle ty malé obrázky použité u recenze vypadají celkem pěkně (hlavně ten vyhlazený na titulce), ale když to vidíte přes velký monitor, vypadá to dost hnusně. Škoda, na obrázcích se mi hodně líbí, jak autor pracuje s barvami, má to správnou náladu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit