Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheSuffering

    Takže co? Koupit, nekoupit... Na Steamu ještě nedávno vyšlo Red Glare (aktuálně za cca 13 EUR). Problém je, že teď prostě všichni srovnávají s tituly od Mimimi. A protože jejich hry byly tak vymazlené a téměř bezchybné, má to konkurence v tomhle žánru těžké. Zkusím demo.

  • lito

    Stargate by mohlo být skvělé semi open-world RPG. Planety a nich menší lokace s pořádným exploringem, cestovaní pomocí brány do dalších planet jako náhrada fast travelingu. Nebo samozřejmě masivní mmorpg. 

    • Může být, ale dovedl bych si představit i jiné žánry. Strategie ve stylu X-COM z toho přímo kouká. 4X strategie by taky mohla fungovat. Klidně i nějaká taktická střílečka nebo i klasická adventura ve stylu těch startrekovských.

      Problém je podle mého v síle značky, která není nic moc. U nás má sice slušnou fanouškovskou základnu, ale celosvětově je to bída. Proto taky po licenci nesáhne žádné zkušené studio se zápalem pro věc, ale většinou jen nějaké menší týmy, které tím navíc nežijí tak, jako třeba Haemimont Games s JA3.

      • lito

        asi máš pravdu, přece jenom jsme tady trochu v sociální bublině, protože na SG1 mého mládi koukali snad všichni se zápalem. Světově ta síla nebude taková.  Ono si stačí vzpomenout na Simspnovi s Richardem Deanem Andersonem.

  • ten film Stargate z roku 94 režírovaný Emmerichem byl docela dobrý a má taky výborný soundtrack od Davida Arnolda. Ten seriál vím že chodil v TV a ze začátku jsem to sledoval, ale pak tam začalo být nějak přegoauldováno a já jsem přestal

    • Ten serial ma takovou pozvolna stoupajici kvalitu. Samozrejme ne kazdy dil je ok, ale ve finale nakopou zadky interdimenzionalnim ,,bozskym,, bytostem, takze cajk :)

  • Inquisitor

    Béčková hra, podle béčkového seriálu:)

    • RAMIUS89

      Šolvo

  • Lukyz

    Osobně jsme hrál jen demo a kdyby to nemělo SG brand, tak ani to nedohraju. Absence známých postav mi nijak nevadí, ale je to takový kostrbatý, divně animovaný, bez atmosféry. Za mě jsou to takový Commandos z Wishe 🤷🏻‍♂️

    Je to škoda, SG by si pořádnou hru z universa zasloužilo, ale tahle to určitě není. 

  • Nelicensovani pokemoni s pokemony a licensovana Stargate bez stargate.

    • Trefné 🤣

  • LessPh

    Ac jsem fanda TRTS, tak tahle hra vypada proste hrozne a hratelnost je kotrbata a neni plynula... aby takovyhle titul uspel, museli by minimalne prekrocit latku mimimi a k tomu maji o parnik daleko..

    Kdo je tady fanouskem SG?

    • Derp_1337

      "Shal'kek nem'ron." 

      Ha, já jsem fanda SG. Pamatuji si, jak jsem to žral jako ještě kluk školou povinný a pak jsme cestou do školy s jinými spolužáky konverzovali v Goa'uld-štině. 😂

      Jinak ta hra je promarněná šance. Licenci dostali, ale udělají (pod)průměrnou hru.

      • LessPh

        No já na to koukal někdy v roce 1998 - 1999, nikdy jsem fanda nebyl, ale každý den to stejně zapnul..

        Vlastně asi proto, že tam byl MacGyver a toho jsem žral :D

        • Ten seriál je objektivně srajda, ale kdysi jsem to taky sledoval. Pak ještě chvíli Atlantis, ale v podstatě celá SG1 je takový Startrek v jiných kulisách.

    • já ne

  • Nedat hráči do rukou původní team i celkem chápu. Ale neříkejte mi, že by si nikdo ze seriálu nechtěl malinko přivydělat a aspoň jim nadabovat pár řádků jako velící důstojník ve vysílačce. Navíc bych uvítal spíš xcom, než commandos, takže za mě meh. Nevěděl jsem o té hře dodnes, tak zase šťastně zapomenu :D.

    • Gulivera84

      To se uplne nabizi, ten xcom, natu SG, kdyz to ted ctu....takze taky chci SG Xcom😉

      • Vo všetkých xcomoch som mal partiu výhradne z sg-c a SG-a...good Times! 

  • Promarnena sance :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit