Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bude aj unboxing?
  • Utiahne zaklinaca3 aj notbook :)
  • Dvojka totální rezignací nebyla, alespoň se mi tak ještě nejevila. Dvojka z postavy Geralta udělala nesmrtelného hollywoodského hrdiny. V jedničce jsem vnímal snahu, že alespoň trošku "realisticky" autoři přistupují k soubojům a pak k vývoji příběhu. To se mi třeba na filmovém zpracování taky líbilo, že se styl souboje podobal aikidu, kendu - to v našem světě existuje. A o tom také je podle mého Zaklínač - o civilnosti, uvěřitelnosti. Ve dvojce to byl pak čistý masakr s kombinací sexu a neuvěřitelného příběhu.
  • Asi máš pravdu, já bych to taky s tou rezignací valně nepřeháněl ;)
  • No já nevím hele, ale ten Zaklínač co jsem četl já byl hodně o politice. Spíš bych řekl že jednička vycházela víc z povídek, zatímco dvojka ze ságy.

    Zrovna tak se v předloze nachází mnoho kultur nejen slovanská, takže rozhodně nemají závazek být slovanští za každou cenu.
  • No, co si budeme povídat, jednička byla předloze mnohem věrnější. Neříkal bych, že dvojka byla totální rezignací, ale mnohem více připomínala jakousi náhodnou politickou fantasy, než osobní zaklínačsky neutrální příběh protkaný slovanskou lidovou fantasy jako byla jednička
  • Najlepší moment traileru pre mňa bol, keď zmizla Geraltova tvár a na jej mieste sa na prázdnej obrazovke objavila moja *8*
  • Osobně se dost těším. Svět zaklínače se mi dost líbí.
    Mezitím čtu Zaklínače IV a musím doporučit všem fanouškům zaklínače.
    Já doufám že když si koupím III tak to nebude mýt ohromný spad na příběh I a II.
    Fuk the Nilfgaard.
  • misho8723
    Tak trojka má obsahovať aj také možnosti, ako napríklad dostaneš informáciu, že niektorá dedina potrebuje pomoc, lebo sa chystá útok na ňu (alebo už prebieha útok) a môžeš im ísť pomôcť alebo nie.. ale ak sa rozhodneš až po nejakom čase ísť im na pomoc, môžno už prídeš neskor a dedina bude vypálená/zničená.. a aj z toho budú vychádzať neskoršie dôsledky/následky
  • pekný trailer ale nemám rád open world hry lebo neviem kam mám ísť, imo lepšie keby to bol tunel ako jednička alebo dvojka
  • V čem byla dvojka totální rezignací a sapkowského?
  • Ok, hodnotím jenom video..takže hra může být jiná jak dvojka, ale z toho videa mi originál nic nepřipomíná. V jedničce byla alespoň snaha.
  • risa2000
    Možná by stálo zato zdůraznit, že se nejedná o povídky od Sapkowského, ale od neznámého autora.
  • Tady je nekdo rozmazleny, vytvorit import postav do hry, kde by mely byt realisticky zpracovany predchozi rozhodnuti a ne pouze nejaky jednoduchy questik, by vyzadovalo de facto vytvoreni napr. 1/3 nove hry pro kazdou dejovou linku. Ja bych se spokojil i s tim, ze ve hre budou nepovinne mapy a s nimi spojene smysluplne questy - coz se dnes ve hrach skoro jiz nevyskytuje.
  • Kdyby si hral BG2, tak by jsi vedel, ze kdysi v RPG hrach byly cele rady nepovinnych lokaci - mapy a mapy a zalezelo pouze na hraci, jestli se do nich vyda. Je to obdobny princip. Navic toto by pridalo znovuhratelnost.
  • problem casu a jeho nejakeho priameho vplivu na quest ale aj inych dalsich moznych elementov/mechanik je v tom ze jednak robia system zlozitejsi a pre bezneho hraca je potom ponorenie sa narocnejsie. No a kedze vecsina tychto RPG neni hardcore ale ich zameranie je masovy predaj tak je jasne ze to je pre tvorcov minus. A druhy, zavaznejsi problem je ze to vyrazne komplikuje samotny quest hlavne z hladiska odladenia a jeho stbility. Totiz mozu vzniknut rozne nepekne stavy a srcripty sa z toho mozu dost zle pokazit a rozbije sa cela herna logika. A co sa tyka nejakych globalnejsich elementov typu pocasie, ohen, tiez by sa mi to pacilo ale tam je ten isty problem, ako moc a akym sposobom zasiahne urcitu oblast povedzme dana prirodna katastrofa a ako to ovplyvni hraca ? to je docela zlozite a hlavne by to exponencionalne zvysilo moznost zabugovania scriptov preto sa tomu vecsina vyvyjarov radsej vyhne :-(
  • To je divny, koz tam mas dost.
  • Blue.Shark
    Na to je ještě trochu brzo, nemyslíš?
  • tak jestli tě nebaví witcher, tak to potom nechápu jak možeš být rpg fan
  • Môžem sa spýtať v čom konkrétne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit