Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V půlce věty jsem se rozhodl ji kompletně překopat (původně to bylo urážlivé), tohle je důsledek. Pardon.
  • 22 let a přesto jsi napsal "mě" místo "mně". Kdo to pak má poznat *7*
  • A ve čtverce se dala taky slušně pomačkat.
  • Vissie rozlisenia neni problem spristupnit cez MW resolution changer, kvalitu textur to ale samozrejme nezlepsi :) Ale neviem si riadne predstavit ako ma ma motivovat to, ze vsetky auta su pristupne hned od zaciatku.
  • Hochu, mě je 22 let. Takže se prosím uklidni.
  • spis si ty veci po letech dost idealizujes...
  • pekne napisane
  • chapete ze sa pyta ci vas to bavi ? ....
  • Odulin
    Vítej na games.cz. *3*
  • opravdu kok*tský názor
  • Porsche 2000, ty trubko.
  • ktory konkretne myslis? :)
  • V nejlepším díle celý série se dalo poškodit taky.
  • dementny si tu zrejme ty :) NFS nikdy nemalo nejaku skvelu fyziku, lebo to je arkada....auta sa dali rozbit akurat v Pro Street, inokedy tak max. poskriabat lak......tristametrovy skoky boli vzdy, i ked diel od dielu ich je viac a viac.....ale ak jazdis "slusne" po ceste, a nie mimo nej, tak skakat nemusis.....
    takze vazne "brecis" pri zlej hre :)
  • hratelnost vyzera skvelo, ako klasicke NFS....soundtrack ak bude taky, ako v tomto traileri, tak len palec nahoru odo mna :) zatial to vyzera velmi velmi velmi slusne :) pretoze minule som si chcel nainstalovat stare most wanted....no graficky je uz stare a ani na 1920x1080 sa to nedalo prepnut....takze ja som za vsetkymi 10 a uz teraz viem, ze ma to nesklame :) za svoje peniazky dostanem to, co ocakavam a to je zabava a nahanacky s policajtami slusnych X hodin :) viac mi netreba...skratka typicka odreagovacka, pri ktorej sa clovek vyblazni.....o tom vzdy NFS bolo a snad aj bude :)
  • DzokiSK
    Uvidíme ako sa to bude dať hrať, veď starý most wanted bol trošku epický :)
  • c-z06
    A přesně jako původní MW :) Čili přesně to, co lidé chtějí. Kup si GT5, tady brečíš na špatném hrobě.
  • jindra.veliky
    Přesně. Me je úplně jedno jestli to připomíná víc burnouta nebo NFS. Tak jako tak to vypadá jako naprostý shit!
  • MrSanta
    Fullscreen přes ní jde.
  • MarekDuris
    Nechtel bych bejt nejakej ultra hejter......ale tohle vas bavi? Demetni fyzika, nerozbitny auta a tristametrovy skoky....sakra takhle vypadalo hrani pred deseti lety.....nic proti Mariovi, tam rad boucham hlavickou do steny z cihel.....ale tohle je vazne ujety.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit