Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nějak mi příjde, že tam jezdí angličáky a ne pořádné auta. *16*
  • Pete.palis
    chce to pořádnej Hardcore, Punk soundtrack a nesundavat nohu z pedálu..za mě Ano! *16*
  • Mám IE9 a nejnovější kodeky, zajímalo by mě proč nejede video, tohle je opravdu stupidita. Přidávám se k názoru na videa a brzy asi budu chodit už jen jinam, jako spousta dalších.

    Žebrat peníze od děcek jim tu jde, ale přehrávač udělat neumí.
    • k tvymu IE... (nepouzivam uz roky - spyware_magnet) jen pro info *1* nainstaluju novy OS, okamzite opera / mozila. Za pul roku zapnu IE jen proto ze bych chtel neco zkusit a je totalne presranej! toolbarama a srackama! a to sem ho ani nikdy nezapl :D *1* *1*
      Vice o IE dodavat netreba :)
    • sleepless
      Video v IE9 nejede kvůli chybě, která už se na základě tvýho upozornění opravuje. Dík a sry.
      • v redakci jste buzeranti
      • blablabla ... sorry ,ale tohle je vážně akorát k naštvání.
        • yuri337
          Chrome, firefox, opera, safari... on opravdu někdo ještě brouzdá v ubohém IE?
          • MS prodal přes 600 mil kopií W7, většina z toho jede na IE. A co jako? Já s IE nemám žádný problém, všechno mi vždycky všude jelo a jede, až na games.cz ...
            • IE je jako ementál. Vůbec mě udivujou lidi, kteří si pod ním spravují internetové bankovnictví. A to ti ani nepřijde divný, že na každý týden potřebuješ nové záplaty?
  • Zase nejede..... tohle je vážně ostuda tohoto webu. Hlavně že redaktoři umí říkat "vole" za každým svolem, ale dát sem schopný přehrávač nedokážou. Děti ..
  • jindra.veliky
    Na androidu to bude pecka, na PC, Xboxu a ps3 to bude stát za velký hovno!
    • android je mozna tak pro lopaty bez prace... noumalni lidi maj wp7.5 nebo apple.
    • to mala byt ironia alebo na niečom šlapeš rišavec?
      • jindra.veliky
        to je realita, na velkych platformach nema tato serie uz nic k nabidnuti a jen kopiruje ci recykluje, na androidu nema EA konkurenci v zavodnich hrach. viz. treba Real Racing 3 (brzo vyjde) a toto.
      • To je amatersky trolling.
        • ako obvykle nesúdim ale jeho prispevky sa snažia byt za každú cenu provokatívne nech sa deje čo sa deje... poviem len jedno je to vysmech inteligencie a každý človek kto mu to žere tak by sa mal nad sebou zamyslieť. Keby to bolo raz tak si poviem - nejaký blbec - ale to je pravidelne a stále rovnako "kvalitné" jindra... čitaj si články, zaujímaj sa o hry, hraj hry ale na prispievaní do diskusií sa prosím ta vykašli... nemaju hlavu ani patu a robíš blbca len sám zo seba... viem, že ta to asi hodne pobavý ale skús sa nad tým zamyslieť...
  • Ja nechapu jak si nekdo muze kupovat sportovni a zavodni hry. Hned omrzi. Absence pribehu.
    • To je jako rozdíl mezi hudbou a filmem. Na film se díváš kvůli příběhu, hudbu posloucháš kvůli tomu, že se ti líbí každý okamžik poslechu sám o sobě. Neboli některé hry hraješ kvůli příběhu (jednou, a můžeš ji na pět let dát do šuplíku), sportovní hry a závodní simulátory (a v dávné minulosti i arkády) hraješ právě kvůli tomu, že tě baví samotné hraní. V tomto jsou tyto hry využívající požitku ze samotného vykonávání nějaké činnosti dokonce výhodnější, než ty primárně příběhové, protože za stejné (často dokonce menší) peníze dostaneš zábavu časově neomezenou.
      Ovšem pokud jsi velmi mladý, rozumněj tak mladý, že nepamatuješ dobu rozumných a těžkých závodních her, pak se možná ani nedivím, že si něco takového myslíš. Hra, o níž je článek nad touto diskuzí, je příkladem zbytečné hovadiny pro idioty. Zde ani já nechápu, proč by ji někdo měl chtít dobrovolně koupit.
    • To je jeden uhel pohledu...Druhej ze pokud ti jde u hry o pribeh, ten dohrajes (v dnesni dobe za odpoledne) a kdyz hrajes znova nic se nemeni... Sportovni a zavodni hry je kazdy zapas/zavod jinej :)
  • tak tak, konečně zas něco extra...
  • "Tohle prostě pořád vypadá jako nový Burnout, což je jedině dobře. " Je mi jedno, kolik mínusů za dostanu, ale tohle je na pár facek. Nic proti Burnoutu, ale NFS ať zůstane NFS a Burnout Burnoutem, tenhle hybrid se mi prostě nezamlouvá. Do to ještě ten neuvěřitelný trend "socializace"... Copak se u "původních NFS", Hot Pursuit 2, Underground, MW atd. člověk nedokázal vyřádit i bez nich s tím že místo toho byl větší důraz kladen na podle mě důležitějsí aspekty hry?
    • Overwatch
      NFS ať klidně zůstane NFS, mám tu sérii rád, ale MW prostě vypadá jako Burnout. Což je fajn, protože NFS vychází občas i několikrát do roka a Burnout tu už dlouho nebyl.
      • Nemám nic proti jedné ani druhé sérii a taky bych uvítal nový Burnout. Někdo je za to "zkřížení" dvou svých oblíbených her rád, ale mně to prostě nepřijde jako dobrý nápad. Alespoň na první pohled ne.
      • kdybyste nekdy nehodu zažil nebo videl tak byste takovy nedospely blabol nenapsal, každy normalni človek se snazi bouračkam vyhnout a ne si na to ješte hrat
        • vlastik.plaminek
          Přestřelkám, bankovním loupežím a nájemným vraždám se taky snažím vyhýbat, ale stejně si je rád zahraju.
  • Tesim se i na soundtrack, doufam, ze bude stejne tak nadupanej chytlavejma songama jako v HP. Jo jo, uz za par dni. *14*

    btw me prehravac jede naprosto v poho, co to mate vsichni za vyjebany kompy/prohlizece?
    • Taky se divím. *4*
    • vyjebaný jsi tady akorát ty, kok*te
      • Tohle neni web pro mentalne zaostale primrdance. Co tu delas?
        • práve takích je tu koncentrácia... nemyslim tym konkrétne teba ale všeobecne
        • no podle toho jak se vyjadrujes jde presne videt jaky typ lidi, nebo spis decek tyhle nfs hovna! hrajou :)
          • Kdo si myslis, ze jsi, ze me muzes soudit, ty ochutnavaci prdeli? ... *6*
            • mozna nedochodil zakladu za to ty dybys tu tvoji nevychovanou tlamicku otevrel v realnym zivote ne schovanej za pocitacem vid *3* tak ti tu prazdnou kebuli hned nekdo urazi, coz moc dobre vis tak radsi jdes na net zvysit si to jinak minusove sebevedomi, ktomu ani tu zakladu nepotrebujes :)
              *15* *6*
              *15* *6*
              *15* *6*
              *3* *4* *4* *4* *4* *4*
            • Ach ty pravopisne chyby, co? No ja se tomu nedivim, kdyz jsi ani nedokoncil zakladku. *15* *6*
            • no potěš :) schovej se za monitor a pokračuj v trousední sraček! lolku :) zachvilku ti vyjde nfs tak muzes svou demenci filtrovat skrz tu lobotomickou aplikaci :)
      • no jo, to jsou ty lamy co maj v pocitaci tricet druhu kodeku, deset prehravacu a divi se ze jim to nefunguje :D
  • kapalka
    Veskere trailery v posledni dobe se delaji pro frikuliny. Docela rad bych videl nejaky "nenormalni" trailer.
    • PEGI 7, co chceš.
    • dnes je ale byt frikulin in :D podle me to bude uz jen horsi :) kdyz uz clovek nema moznost zahrat poradnou gamesu tak se aspon zasmeje .....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit