Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vy, co pochybujete o izometrické horror adventuře, mám odpověď: Sanitarium (Dreamforge Entertaiment). Je to jedna z nejlepších adventur vůbec.
    • Sr_Lobo
      To sem bohuzel nikdy nehral, ale dik za tip nevypada to zle.
  • Pacilo sa mi to uz na KS preto som zasponzoroval. Celkom sa na to tesim a najviac mi to pripomina take vesmirne Santarium. Uvidime co sa vyvojarom podarilo urobit za 140k ale drzim silno palce
  • Tesim moc. Horrorovych sci-fi point n click adventur moc neni a nebylo ( orion conspiracy?)

    Pokud bude atmosfera dobra a pribeh uchazejici tak super.
  • Sr_Lobo
    Bojim se ze horor ve stylizaci Baldurs Gate minimalne na me moc fungovat nebude. Leda ze by se to behem hry nejak dynamicky prepinalo. Kazdopadne plus za nejaky novy napad v tomhle zanru.
  • Lukyz
    Díky za každej horor ve vesmíru, těch je (vždy) žalostně málo. Trailer atmosféru má, jen nevím jak mě chtějí v point & click adventuře vyděsit, že by atmosférou samotnou ? Doufám, že se jim to podaří.

    A nezapomeňte: In space, no one can hear you scream. *3*
    • Tak si zahraj Sanitarium a uvidíš, jak může horror mít s izemetric adventurou synergy. Je to jedna z nejlešpích adventur vůbec.
    • třeba jako v I Have No Mouth and I Must Scream? :)

      myslím, že taková point and click adventura má vlastně ohromný plus: nemůže se (tolik) spoléhat na laciný efekty
    • Vojta_Ilavsky
      Pořád čekám na Routine od Lunar Software.
  • V článku o poslovi smrti, kde sa bavili ľudia o sanitarium som spomínal, že koncom mesiaca to vychádza na steame a vyzerá to fakt bohovsky, krásna detailná grafika,dúfam, že aj ten príbeh bude stáť za to
  • Jack1947
    More and much more, walking simulators... *7*
    • Bože, Jacku, ty jsi takovej id*ot. Můžeš aspoň jednou v životě než něco napíšeš použít mozek? Ještě jsem tu od tebe nečetl příspěvek, který by dával smys.
      • vlastik.plaminek
        Nemůže, protože mu ho v rámci experimentu vyoperovali a omylem mu tam dali pytlík krmení pro křečky.
    • Ani nevieš ako sa mýliš. http://stasisgame.com/web/letsplay.php
      • Jack1947
        V to upřímně jen doufám ... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit