Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MikeiXX
    Lehčí OT, ale dostala se mi do rukou hra A Walk in the Dark a to je teda šílený zklamání. Příšerné ovládání, nehezká stylistka, slušný soundtrack…sice jen za 5 Euro, ale i tak. Nemůžu si pomoci, ale AWITD mě utvrdila v tom, že microsoftacka platforma XNA je velmi špatná platforma pro nějaké nezávislé tvůrce apod.
    • GlaDOS
      V XNAčku je vytvořen například Bastion, Capsized, Cthulhu Saves the World nebo Terraria. Spíš jde o to, jak k tomu přistupují vývojáři.
  • a ja ze fan-art k psychonautom... *11*
  • asi jsem slepej..kde se to dá koupit? na stýmu to nemůžu najít :-/ poradí někdo? dík
    • GlaDOS
      http://store.steampowered.com/app/209190/
    • ja mam zas problem s tym, kde najst tu FREE verziu :( *7*
      • 13_11
        Tady.
        • Řekl koupit
          • 13_11
            Neřekl.
  • To vypadá podobně jak Mark of the Ninja což byla skvělá hra.Zkusím tedy u tuhle.
  • Odulin
    Dík za recenzi. Tak tohle mi nějak uniklo a zní to dobře...to by se mělo napravit.;)
  • Uz by se nekteri mohli uklidnit ohledne ciselnych hodnoceni je to pouze znamka (ktera je soucasti subjektivnich poznatku o danem produktu) kterou si muze kdokoliv a kdykoliv vzit a prehodnotit jak chce nekdy se mi hra libi po peti letech uz zase min nebo vic zalezi na uhlu pohledu - kdyz si redaktor da tu praci a napise ty tisice znaku zkuste si ty recenze cist cele a treba nejen jednou - osobne si dam tu praci abych si deset minut cetl neco co nekdo tvoril hodiny ci dny - shazovat to jenom kvuli numeru na konci to je az moc snadne tot vse
    • 13_11
      Stephano, jsi sympaťák – víc čtenářů takových jako ty! Bohužel (bohudík) berou leckteří jedinci recenzní číslíčko za oblíbený sport, třeba jako tady Trol.„Trisska“diskuzni *15*
      • Trisska
        13_11 Prober se kámo! Ne, já nejsem žádnej trol diskuzí a fakticky by mě zajímalo, o koho se vlastně jedná! Očividně vám tady musí hodně chybět, když ho tady skoro v každym hledáte, dokonce i ve mně!!! *15* *15* *15*

        Co se týče těch hodnocení, tak ničí práci neshazuji, ani nevim proč bych něco takovýho dělala! Mě by jen zajímalo, jestli si za tou desítkou u Hotline: Miami opravdu stojej! Páč když se jich v podcastu ptali jakou hru doporučit pod stromeček, tak o HM nepadla ani zmínka! Dost divný vzhledem k tomu, že je to vlastně jediná hra, která tu letos dostala desítku! Že by to nadšení tak rychle opadlo?
        • 13_11
          Pak jsem rád, že nejsi.

          Journey si taky odnesla desítku. Deset lidí, deset chutí, holka *15*
          • GlaDOS
            Tak jistý bych si nebyl. Všichni víme, jak si trol libuje ve falešných identitách a už docela dlouho tu nebyl viděn. Stejně tak si libuje ve shazování číselného hodnocení.
            • GlaDOS
              Ale ono to není hrozny. I já jsem tu byl nařčen, že jsem upocený čtyřicátník, co se vydává za holku. Bez podezřívavosti to asi na diskuzích nepůjde.
            • Trisska
              V tom případě doufám, že se brzy ukáže, protože já to fakticky nejsem! Trolle diskuzí ukaž se prosím, ať už mi daj pokoj!!! *9*
            • 13_11
              Proto ten smajlík na konci. Neboj, ani já nejsem včerejší.
      • Dik za uznani ale o to vubec nejde chtel jsem jen zduraznit myslenku - napsal jsem to protoze sam pisu (ve volnem case i o hrach) kdyz ma clanek nejakou vypovidajici hodnotu nemel by byt znehodnocovan chytraky co nikdy neprepisovali kazde slovo ve Wordu jako silenci aby byli sami spokojeni s vysledkem - ver mi ze nic nedokaze vic nastvat nez blby comment (kritice se nevyhybam podle me je to nejlepsi vec - kdyz ma sve opodstatneni) samozrejme ze kdyz neco delas kvuli obzive muzes to nechat ale kdyz do toho vkladas srdce (coz se skoro vzdy rovna zadarmo a prescas) tak mas opravdu po nalade :)
        • 13_11
          Já vím... ale i o tom to je, naučit se brát pindálky s úsměvem, zatímco opravdovou kritiku si vzít k srdci. Protože koho si nakonec lidi zapamatují – dobrého autora, nebo špatného kritika? A o to tady přece jde.
  • Trisska
    Se divím, že tomu nedali zas 10/10, jako Hotline: Miami. *15*
    • GlaDOS
      HM si vysoké hodnocení zasloužilo.
      • To sice ano ale 10/10 určitě ne.
        Jenom říkám.
    • Hotline: Miami je pecka. :)
  • fakt stačí ta free verze...
  • Mother_of_god
    Vyzerá to na super oddychovku od všetkých next gen. hier :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit