Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mrak (anonym)
    Sad Story :(((
  • Dost se tesim na pokracovani Borderlands a v tesnem zavesu je Hitman a Diablo, pricemz o osud Diabla se bojim o dost vice, nez o Hitmana. Nove prvky mi rozhodne zily netrhaji a jestlize se jim behem hrani budete moci vyhnout (jako ze asi jo), tak nevidim duvod, proc hru predcastne odsuzovat. Trosinku se bojim, ze by to mohl dopadnout jako zmrseny Conviction, ale zatim jsem stale optimista...
  • Ono jde o to jak, skripty, nebo trochu lamácky jak ve Skyrimu/DE:HR(stačí počkat ve skrytu a po chvíli stráže oznámí že pohodička), nebo hezky že se budete schovávat před horlivě hledajícimi strážemi, popřípadě přesunem do jiné lokace, což taky beru.
  • nejak mi to zase pripomina SC Conviction ... mark&kill? lol
  • Konečne niečo pre profíkov...teší ma to a páči sa mi to
  • velebnosti, jdu blejt
    • DusanMPupak
      Příště, prosím, mimo tuto diskusi.
  • PreidaQ
    Trochu nedomyšlené. Logicky ti hráči, kteří to budou procházet poctivě stealthově a tím pádem dostanou tuhle výhodu, ji vůbec nebudou používat, aby to hráli poctivě. *7*
  • Mechwarrior_bw
    *1* kedysi museli hráči pekne napísať príslušné cheaty niekam do konzolového riadku, čím ich ale hra často odmenila znemožnením pokračovania na ďalší level alebo vymazaním štatistík ... a dnes nás hry za to, že hráme poctivo odmeňujú tým, že nám zapínajú cheaty :) achjo...
  • Pokud soundtracky bude delat Jesper Kyd, tak mozna budu uvazovat o koupe...
    • ZvacA
      Tohle už si tady psal, ne? Každopádně, odpověď je pořád stejná .... Ne, nebude.
      • "pokud"
        • jaky vyznam ma to tvoje 'pokuď ' ked uz je davno jasne ze nebude. ale tak ted ... POKUĎ bude mat hitman vlasy taky si ho koupim
  • Zdá se mi to, nebo ten nadpis jaksi vůbec nevypovídá o obsahu článku? A i ten obsah je napsanej dost zmateně.
    • Není se čemu divit, psal to totiž levis.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit