Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MalyZeli

    Od předobjednávky mi zatím nepřišel ani email... Hlavně že pobouchaní "influeceneři" to dostali předem....

    • Email mi taky neprisel, vyskocilo na me okno Steam launchersu. Je na ceste, predpokladam v pondelinho mam v ruce. Dneska vyzvedavam z Alta boxu 512GB kartu, protoze 512 GB uloziste je Sakra Malo.

    • RodneYCZ

      Ja uz ho mam doma, objednaval jsem to 16.7.2021 cca 23:30 a dosel minuly ctvrtek.

  • Ja

  • LessPh

    Mne dosel vcera, o vikendu ho poradne vyzkousim, ale zatim to ma velke mouchy... kdyz stahujete, tak ho nemuzete dat do spanku, ani vypnout display!! Na mem pomalem internetu je to fakt sila.. display uz bezi 20h jen kvuli tomu ze taham data...

    • RodneYCZ

      To, ze Steam Deck musi byt zapnuty by mi ani nevadilo, ale trapi me extremne pomale stahovani. Mam optiku 500Mb/s, ostatni zarizeni mobil/laptop/PS5/... funguji v poradku, ale Steam Deck porad osciluje kolem 1-2 MB/s (8-16 Mb/s). Zkousel jsem 5GHz Wifi, 2.4 GHz Wifi, zkusil jsem USB-C hub s gigabitovou LAN sitovkou, zkusil jsem zmenit lokaci pro stahovani na Nemecko/Rakousko/Irsko/..., zkousel jsem nastavit limit na rychlost stahovani a nic nepomohlo :-/ Stahovat vetsi hry je vazne otrava...

      • Mne stahoval v pohode 30-40 MB/s. Mam 350Mbit WiFi. Obmedzeny som hlavne rychlostou zapisu na SD kartu.  Ked stahujem na interny NVME disk, tak stahovanie ide co mi siet povoli. 

      • LessPh

        Ja mam 25Mbs pripojeni a jede kolem 3MBs, podle me bude problem u tebe nekde na siti... o vikendu jedu pryc tak to zkusim na 50Mbs wifine, aspon neco nastahuju dvounasobnou rychlosti ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit