Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja_nic_nevim

Kojima s death stranding úplně vyhořel, ta hra je pořád ve slevě. Jak to, že se konzolovkam tak mě c nedaří.... 

• TheGGG

AAA hry jsou ve slevě klidně pár měsíců po vydání poměrně často. Hra samozřejmě nevyhořela, kromě naspamovaných fake recenzí na MT ji lidé přijali velmi dobře. Steam user score mluví za vše.

Kojima už má díky prodejům DS dost peněz na další projekty, takže díky bohu za to. Že příběhové hry nikdy nebudou tak populární jako online mmo coop nesmysle je věc druhá. A obecně nikdy nebudou produkovat takové prachy, pokud nepočítám super přehypované hry jako RDR2 a cyberpunk....

a řekl bych že PS exklusivitám se na PS daří skvěle, prodeje sérii jako god of war a uncharted mluví za vše... a jak po tom slintají i PCčkáři, to už ani není třeba zdůrazňovat. 

• ja_nic_nevim

Steam hodnocení je třeba brát s rezervou. Ke asi jasné, že kdyz už nekdo něco jako Death stranding chce, tak ho to bude bavit hodně. Ale skutečné prodeje a kolik lidí to vydrželo hrát dyl jak pár hodin? 

Jinak bych rád věděl, kde bereš ten seznam slintajicich lidí na blbosti typu Uncharted a GoW? 

• Ono hlavně to hodnocení na Steamu je od lidí co si to koupili. Tedy od těch, kteří předpokládají, že je to bude bavit. Takže pokud tam hra má hodně negativních recenzí, tak je to spíš díky technickému stavu nebo nenaplnění očekávání. Ten kdo ví, že ho hra nebude bavit to kupovat nebude a jeho negativní recenze tam nebude.

• TheGGG

lol ty jsi troll... sony exklusivity patří k nejlepším hrám vůbec a většinou mají obrovský úspěch u hráčů i recenzentů. Uncharted a god of war jsou jedny z nejlepších a nejpopulárnějších sérii vůbec a ty na tom nic nezměníš. I aktuální ghost of tsushima je naprostá pecka. Já denně děkuji sony, že myslí na milovníky SP AAA her, jako jedna z mála společností vůbec.

Steam recenze jsou naopak jediné user recenze, které se dá brát skutečně vážně, protože mohou hodnotit jen lidi co hru hráli a ne trollové. DS se prodával dobře a věřím že to dohrálo hodně lidí. Já měl ve hře cca 50 hodin a byl to naprosto fenomenální zážitek.

Vzato kolem a kolem, vše mluví proti tobě... DS si očividně vedl dobře i na steamu. 

• LessPh

Ja si taky myslim, ze je to hodne uspesny, uz jen z pohledu prave vydanych statistik steamu nebo poctu steam recenzi nebo z komunitni stránky na steamu, vsude tam muzes videt perfektni cisla.

Podle me sales prekrocil ocekavani a proto je to porad ve sleve, snazi se z toho proste vyzdimat jeste vic...

A to pisu jako vlovek, ktery to presne po 3 hodinach odlozil, neni to pro me..

• Inferius

Hra neni pro kazdeho, ja singleplayer pribehovky zboznuju, je to muj salek caje, takze ja v tom nahral 50h, aby si vyzkousel vsechno mozny, dohral pribeh, ale je fakt, ze po hlavnim pribehu uz tam neni co delat. Ale to od takove hry asi ani nikdo neceka.

• 0tecFura

Vždyť článek dokazuje, že se konzolovkam na pc naopak daří. Stejně tak mi přijde, že death stranding je úspěšná hra. 

• Nojo, steam statistiky řeknou, co hráči opravdu chtějí. Pro vývojáře bude důležitá kolonka "nejprodávanější", aby věděli, čeho se mají držet. Pro hráče to asi bude kolonka "nejhranější" aneb nejlepší stánek na jarmarku je ten s nejdelší frontou. A celkem mě těší, že Terraria již několik let trhá rekordy.

Nevím, jestli je správné do seznamu zařadit i "nevydané hry" Tedy hry s předběžným přístupem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit