Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hraju Dotu 2 a stává se to cca tak jednou dvakrát do týdne, začne se stahovat update, stahování se tak 10% před koncem brutálne zpomalí a trvá pak třeba hodinu než se dotahá těch posledních 10%
  • Plné právo znamená co ? Pokud bylo jeho chování v rozporu se smlouvou pak na to mají plné právo. Pokud tím ale myslíš plné právo selským rozumem jak to u vás v česku bývá zvykem, pak tedy určitě ne.

    A příště než začneš na internetu někomu nadávat si rozmysli, kdo je tu dítětem.
  • Jak casto se stava ze ma Steam pretizeny servery a nejde kvuli tomu spustit hra? Ja snad nepamatuju ze by se mi neco takovyho nekdy stalo.
  • jindra.veliky
    ja tomu spekounovi vyhrozuju smrti vzdycky, kdyz me Steam necim nase**, nejak se sekne, neco nefachti, nejde spustit hra kvuli tomu, ze maj pretizeny servery, hra od Valve se nejak jeb*, atd....
  • To by me zajímalo, kdo tady brecel, ze na konzolích není "úžasný" Steam...
  • Ja uplne presne chapem rozdiely, ale ked raz nakupujem len digitalne a to nakupujem , je mi uplne jedno, ako funguju retailove krabice v ramci publisherov.
    Ty tiez nakupujes digitalne, cize parametre pouzivania tvojho software na PSN su uplne porovnatelne so steamom, vratane DRM , ale objektivne daleko horsie, kedze nemas family sharing, nemas workshop, nemas dalsich x funkcionalit sluzby. Ale budes stale splietat o tom, ake je to nevyhodne, pretoze to neposkytuje funkcionalitu, ktoru aj tak nepouzivas.
    Ak by mojim primarnym cielom bolo nakupovat drahe hry, tie nasledne tocit v bazaroch aby som si tu vyssiu cenu kompenzoval, pouzival len DRM pre software fyzicke alebo online tak si tiez zvolim konzolu. Ale nie je, takze je steam najlepsia volba.
  • Doporučuji si nejprve zjistit, co "blahoslavení chudí duchem" znamená, než to použiješ v textu a udeláš ze sebe...
  • Jo, ale pro pc hatery. Pirati podrazili pc platforme nohy a steam ji dorazil :-). Velmi zajimava je korelace mezi rustem steamu a upadkem pc herni platformy a narkem pc rasistu, ze jim konzole nici hry.
  • Vetsina her nakonzolich, ne-li vsechny, clovece :-).
  • Skvely argument :-).
  • LOL A ja myslel, ze ty si veci pamatujes :-).
  • Vzdyt to rikam, na vzdy zustanes hloupou anonymni parazitujici nulou.
  • To neni pravda. Hraju na pc zajimave a dobre exkluzivity, je jich stale mene, ale jsou. Nicmene steam je jeden z faktoru, ktery me od éc odrazuje. PSN neni online drm. Steam to podelal ve chvili, kdy si bez nej nezahrajes ani retail hry. Na vite si retail hry zahrajes i bez psn, takze ano, je to neco uplne jineho, i kdyz davas tak krasne najevo, ze ty rozdily nechapšs :-).
  • A ty jsi primárně idioot
  • ty si primarne online kkt *15* Běž si hrát COD na gamepadu s 30 fps *15* *15* *15*
  • Msta? Kolik je ti, 10? Jsou to distributoři a mají snad plné právo rozhodovat, s kým chtějí spolupracovat. Jenom idi*t by si mohl myslet, že v tomhle případe postupovali špatně. Vysvětlovat proč ti nebudu, jestli to nchápeš, nemá to ani cenu *7*
  • ucho
    normálka, jako u jiných her, který byly ze steamu odstraněný (stejně to funguje na GOGu), hru mám pořád v knihovně a můžu si ji kdykoli nainstalovat
  • No vidíš . Mi přijde kouzelné vynášet soudy po prohlášení na něčem jako jsou sociální sítě , na kterých se můžu profilovat jako největší zabiják jednorožců . Problém je v dětech a zapšklých mravokárcích , které si myslí že život na sociálních sítích má s tím reálným tolik společného . Problém je v tom , že uctíváte masové informační médium stavící na principech starého Xchatu .... a tam to běžně bývala ta pravá sociální žumpa .
  • species
    docela mazec ze se moje minusy nezmenily od doby kdy to bylo 7-30. To tu nekdo fact regulerne swapuje IP aby rozhazoval minusy nebo co Oo
  • Ano Groupees bundle , ale myslím , že i na té titulce Steamu jsem si ji rozklikl .... Nu což , mne odradila , když jsem ji viděl v pohybu .
    Spíš mne zajímá do budoucna , jak to v praxi probíhá , když se Valve rozhodne svévolně stáhnout již hráči zaplacený obsahu ze Steamu ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit