Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Steam "statistiky" nelze brát vážně. Vždyť nezobrazuje ani směrodatné odchylky, natož pak ostatní statistická data. Spíš je to akorát reklamní plocha.

    To, že uživatel může odmítnout je v pohodě. Daleko horší je fakt, že dotazník nevyskočí každému uživateli. A vzhledem k tomu, že se Valve k metodě výběru vzorku nikdy nevyjádřilo, tak to o pravdivosti dat také mnohé vypovídá.

    • Derp_1337

      Jo, Steam moc neřeší směrodatné odchylky.

      Ale když si pak zprůměruješ výsledky za několik průzkumů zpět, tak nějaká odpovídající data dostaneš. Dokonce bych řekl, že i celkem slušná data.

  • MalyZeli

    W11 me překvapuje, jede bez problémů. Jinak jsem vyměnil Ryzen za Intel v nedávném upgradu. Žádný zvláštní důvod, prostě změna.

    • Jevo83

      Ono to zrejme naozaj bude len sucet toho, ze narastla Cina a zaroven toho, kto sa rozhodol na Steam prieskum odpovedat... 

      Vysledky dotaznika by mohli byt aj este ovela odlisnejsie od minuleho roka, ale realita pri tom moze byt takmer nezmenena...

  • Už x let Ryzen 3600x, Rx 5700xt 24" 1080p monitor a naprostá spokojenost.

    EDIT: Win 11 hned jak se na ně dalo přejít z desítek

    • ZOLLINO

      ten Win11 a jeho scheduler uz spolupracuje s AMD jak ma? prechazet na novy OS hned jak je to mozne, povazuju za mladickou naivitu, specialne kdyz tam pri Win11 byli nemale problemy se schedulerem, a jeste neco se mi zda. Kazdopadne dnes do noveho PC urcite Win11

      • sugyn

        Windows a Task Scheduler je tema na vecne povidani. Taky za spoustu veci si muzou Vendori sami.

      • Netuším, ale vždy mě šlapalo vše jak mělo, teda poté co jsem vyměnil SSD Patriot za Samsung ten patriot stál za ....

        Druhá věc, je že u mě je PC na to aby mi na něm běželo pár her, balistický program a prohlížeč :) a to funguje :D Momentálně limity v hraní jdou na vrub problémů s připojením, protože v chodníku před barákem mi vede optika, na kterou mě ale provider odmítá připojit s tím, že tam má pokrytí mikrovlnkou. A ostatní provideři nabízí rychlosti typu 50/5.

        • ZOLLINO

          taky sleduju ze Patrioty nejsou uplne cajk... plus ten software na clonovani. Ono totiz ne kazdej ten highend NAND chip + controller projde finalni QC s nejvyssim standartem. A pak se te "horsi" produkty hazi do nizsich rad, ktere maji velmi podobnou performance rate (datovy prenos, odezva, atd) a maji nizsi cenu, ale muzou se vic zahrivat, a tim pak throttlovat rychlost dolu... muzou vypadnout z pripojeni, nebo nebyt uplne kompatibilne s exotickymi OS.... 


          cili je nutny koukat nejen na znacku a rychlost, ale i radu a skusenosti s tim. coze je celkem zajimave na to, ze jde jen o prachprosty Solid state NAND chip

  • AMD, 3070, VR, Win11

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit