Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • x_ander
    Na gameboocích od Jacksona a Livingstona jsem vyrostl a čtyřdílná Magie byla pecka, kterou jsem četl/hrál několikrát. A tahle digitální adaptace je do tabletu jasná koupě.

    A když tak na ty gamebooky vzpomínám, strašně rád bych viděl nějaké velké openworld RPG na motivy toho světa. Přece jen mít možnost projít se Blacksandem, vykydlit labyrint smrti ve Fangu nebo Ohňovou horu nebo jít pokecat s Yaztromem... splnění dávného dětského snu :)
  • Jak je to s Korunou Králů ? Mam první díl, ale nešlo si nevšimnout, že v obchodech jsou jen tři části... čtvrtá kniha chybí a serie je tak nekompletní, nebo je to jinak?
    • Určitě vyšly v minulosti všechny díly. Hrál jsem. Pointa je spíš, že bude už dávno vyprodáno a nikdo nebude mít na skladech. Co já vím, tak u nás to vyšlo pouze 1998, o jiných nic nevím.
      • Jasny dík. Myslim ale ty hry na mobil a ted na PC na storu je totiž pouze Sorcery 1,2,3...

        PS: Já mam Gamebooky knižně komlet všechny z první várky 1až30 + Magie 1-4+ Norik! apod... Ted chci komplet sbirku Lone Wolfa.
        • Čtvrtá část bude letos na podzim souběžně pro mobilní zařízení i PC... Jinak každá z částí "trilogie" (jednička a dvojka jsou jako jedna hra, trojka i čtyřka) jsou samostatně hratelné, byť postavu (a věci, rozhodnutí apod.) lze mezi nimi přenášet. Nejlepší je zatím "open-world" trojka, kde se poučili právě z prvních dvou dílů a navíc se i vypsali.
          • Mě nejvíc bavilo Kharé :) Trojka je hned v závěsu.
            • Jo Khare a Koruna je top. Ve trojce sem nikdy nenašel všech sedm hadů takže jsem cheatoval :D
        • Tim storem myslim Google Play (tyhle gamebook predelávky jedu jen na mobilu) Jinak Lone Wolf je taky super, přijde mi lepší než Sorcery (mluvim samozřejmě o těch předělávkách)
          • MikeR
            Souhlas, Lone Wolf je geniální. Vždycky se mi líbilo, jak málo vaty v něm je, něco zásadního se mohlo stát i při rozhodování, jestli se najíš a přespíš v krčmě nebo se utáboříš někde venku. Tohle mě na Sorcery chvilkama prudilo, často jedinej rozdíl byl, jestli utratíš zlaťáky nebo zásoby. Ale samozřejmě i tak jsou Sorcery výborný.

            Ale teda nehrál jsem ještě ty nový rozšířený, mám jenom původní. Asi bych to měl napravit. *5*
  • Mě sraly ty náhodné smrti. Prostě jste se blbě rozhodli a... byli jste mrtví.
    • Ano, ono to svým zpusobem sere, ale mas aspoň pocit, ze opravdu zijes jako ten hrdina a spatne rozhodnuti ac o nem nevis, ze je spatne ma svy následky. Ted když spadnes z utesu nahraje se ti poslední pozice a nebo te to tam ani nepusti a nebo ti to jen rekne,.. umrel jsi, chces pokracovat z poslední pozice? :)
    • Dřív se tohle hodně nosilo i v pc hrách (viz. quest for glory 1 či co si pamatuji Elvira),
      • nightborne
        Quest for glory tohle praktikovalo s neskonalou radostí =). Dodnes vzpomínám, jak jsem si - tuším ve čtyřce - blbě rozložil čas někdy zpočátku hry, a pak jsem kvůli tomu o obrovskej kus dál uvízl pod náhrobkem, kterej nešel zvednout, a bylo po srandě.
  • BoB.2
    Na těchto knížkách jsem vyrostl (škoda že hra není v češtině)
    • https://www.google.cz/search?q=kurzy+angli%C4%8Dtiny&oq=kurzy+angli%C4%8Dtiny&aqs=chrome..69i57.4344j0j1&sourceid=chrome&ie=UTF-8
    • Sr_Lobo
      A zkousel si nekdy hrat se slovnikem ? Ja to praktikoval v detstvi a vcelku to pomahlo naucit se anglicky zaklady.
      • Jack1947
        Tehdy nebylo zbití ale vykládej to někomu dneska a bude si tukat na čelo.
        • Sr_Lobo
          No prave ze dneska to ma mnohem lehci kdyz si to muze kopirovat rovnou do google translatoru.
    • MikeR
      Ale tak zase Analand je Analand, to zní stejně podezřele v češtině i v angličtině.
      • :D
      • Jack1947
        Fuj, takové ošklivé slovíčko které patří do XXX filmů *11* *11* *12* *12*

        I když noo někdo by potřeboval ještě jedno pomyslné L aby byl uspokojen"
        • MikeR
          No já si to nevymyslel, to Jackson. Se podívej, kam ten Analand umístil, aby to podtrhnul. To je fakt řiť světa.
          • Jack1947
            Jo jo... třeba to je jen Ana lamnd nikoliv anáál... takže to je vlastně ok.
    • Jack1947
      To už je trochu nuda ne ? "není čeština nebudu hrát" ?? I ty BOBEE jeden! *3* *7*
      • frantisek_nejezchleba
        litoval, že není čeština, nelitoval, že nebude hrát. Ani nelitoval, že nebude hrát kvůli absenci češtiny. *12*
        • Jack1947
          To já přece vím, taky vím že Bob.2 je známý stěžováním si na nečeštinu...
          • BoB.2
            *14* díky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit