Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RakeW
    Chápu jejich rozhořčení, jde o princip. Snad trochu i o nějakou tu náhradu, uvedenou na konci článku.

    Nicméně si nemyslím, že by ne/uvedení v titulcích mělo vliv na to, jestli si to ne/můžou napsat do CV. Za prvé si do životopisu můžu napsat, co chci (což neznamená, že mi to projde :)), a za druhé je daná skutečnost určitě ověřitelná i jiným, vhodnějším způsobem než jsou titulky, které určitě nefungují jako nějaký závazný dokument.
    • Áno, v tom máte pravdu, avšak k životopisu sa dosť často prikladajú referencie a ich pravosť sa dá overiť práve tými titulkami.
      • RakeW
        Dá, ale rozhodně to není směrodatné. Už třeba jen kvůli možné záměně jmen... Prostě existují mnohem vhodnější podoby referencí.
  • Musím se přiznat, že ani já titulky nečtu (nikde - filmy, seriály ani hry), ale též je povětšinou nechávám dojet do konce, kdyby se náhodou na závěr ukázala nějaká scénka ;). Každopádně tento fakt, že by se mé jméno neobjevilo v titulcích na hru, na níž jsem se účastnil, by mne též nemálo vytočil a také bych si stěžoval.
  • Kde ja tenhle problem uz videl? Ze by v jistem domacim studiu, patricim taktez pod Take2? Kazdopadne to dopadlo uplne stejne a ne jak tu nekdo psal, ze se to po tydnu opravilo. Tehdy sem si ale myslel, ze si to venku nemuzou dovolit a to jen z Cechy si vytiraji zadek. Doufam, ze to jen nevysumi! *10*
    • Souhlas. To co provedli trotlové z T2 s titulkama k M2 je fakt flusanec do xichtu. Při pohledu na ty titulky si musej všichni říkat, jak nejsou ty češi výkoný, když to celý zplichtili v tak malý partičce.
  • Copak on si ty titulky ve hrách taky někdo čte? pokud se tedy nejedná o klenot jako portal kde se na titulky stojí za to podívat.
    • ucho
      já si třeba všechny titulky u dohraných her čtu :)
      • JA NE! Co udelas, zatknes me? :D
        • Mopped
          Podle mě, si mu ukradený.
          • Coz to on me taky, moje reakce byla vyvolana spis jeho avatarem.
      • to by mě vážně nenapadlo že to fakt někdo čte, vždicky jsem věškeré titulky přeskakoval a dokázalo mě neskutečně nas*** kdiž to nešlo, ale je pravda že u některých, pro mě vyjmečnějších her, jsem titulky do konce dojet nechal ale to spíš jen pro to abych se ujistil že na jejich konci není žádná závěrečná animačka :)
        • Nejde o to, kolik lidí je čte. Jde o princip - když uděláš nějakou práci na nějakém projektu, chceš aby ses k ní mohl přihlásit = chceš aby na něm bylo tvé jméno.
          Zvlášť když je to projekt, který pak můžeš zmínit ve svém životopise a postavit na něm část své kariéry...
          • Hm, asi navrhnu bance aby na svoje stránky dala moje jméno, když sem jim dělal systém...
            • Urug
              Copak se nepodepisuješ do dokumentace?
  • Zajímvé, tuze zajímavé...Mafia II se taky potýkala s podobným problémem. Brňáci si na to hodně hlasitě stěžovali a ... do týdne byla v opravených titulcích jejich jména ^_^.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit