Přejít na výpis diskuzí

Strange Brigade - recenze

12.9.2018 8:40
Vilém Koubek 3 příspěvky

Představte si Charlieho andílky, kteří se odehrávají ve 30. letech 20. století a v nichž se hlavních rolí namísto nafintěných hereček ujala nezvyklá skupina dobrodruhů. Jejich tempo je vražedné, humor prostoduchý a na svědomí je mají autoři relativně povedené série Sniper Elite z Rebellionu. Pod nablýskanou...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • TheGGG

  hrozně nezajímavý setting

 • Škoda, jako coopko to mělo potenciál.

  Původně jsem se chtěl zeptat jak je na tom hra ve srovnání s Vermintide2, ale z recenze vyšlo najevo že můžeme zůstat u krysáků :)

  • redicius

   podle všeho to autor v MP nehrál, zkus se podívat jinde, kde to někdo testuje v onlinu ... v teamu to bude dobrá věc, já hrál jen s random hráčema a nedalo se to moc (nekoordinovaný pobíhání), v partě, kde se domluvíte, to bude o něčem jiným, hlavně kvůli bossům a arénám

   co se společnýho lootu týče, vůbec to není problém, pokud už jsem dohrál jednou, tak další loot nepotřebuju (sbírají se vylepšení zbraní, kterých je dostatek a není třeba je pak sbírat a zaplňují se kolekce, které jak se zaplní .. už je máte ;) )

   tohle je klasická variace Left4dead, která jde hrát úplně v pohodě v singlu, jen prostě v singlu je hodně cítit, že to má strukturu primárně pro MP ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit