Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jaké je to ve srovnání se sérií Cultures?
    • Zkus a uvidíš, Cultures je taková průměr hra, není špatná, ale nemůžu souhlasit, že je to nástupce Settlers. Na to opravdu nemá. Northgard má v early accesu 85-90% a s kampaní bude to hodnocení určitě lepší *14* Je to moc zábavná hra. Líbí se mi rozdělení mapy na sektory alá civilizace, ale ve všem jiným je to klasická středověká realtime strategie.
      • No, me na Cultures treba bavil ten managment pajdulaku. Ze kdyz clovek potreboval nove, tak musel mit postavene domy, sezdane pary a pak rozhodoval jestli se jim ma narodit kluk ci holka. A celkove podobny pristup u vseho v te hre. Od Northgardu zatim zase tak moc nevim co cekat. Asi si pujdu pustit nejaka videa, at si udelam trochu jasno.
        • čoveče, jak chceš rozhodnout, jestli se ti narodí kluk, nebo holka?
          Jinak souhlas..
          • V realite? Kolega tvrdi, ze zezadu do vinglu, at uz to znamena cokoli, je to vzdycky kluk.
            Ve hre? Kliknu na ikonku.
  • nahráno překvapivě přes 40 hodin, chtělo by to trochu zvolnit tempo hry, ale jinak za mě super *1*
    • Já v early accessu už 155 hodin *8* Baví mě na nejtěžší obtížnost, jen proti přírodě a divoký zvěři.
      Fakt pecka. Věřím, že kampaň bude tuze fajn.
  • Výborná strategie, těším se.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit