Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • díky článku jsem si vzpomněl na starou modifikaci C&C Generals:  Cold War Crisis - kam se na to hrabaly originály, popřípadě ostatní modifikace jako Contra, Shockwave, Rise of the Reds a co já vim jak se ty módy jmenovaly, je to 10 let zpět. Red Alert bych si ale po 20 letech zahrál rád, to jako jó! :-)

    • ravux

      Jeste C&C Gold stoji za pripomenuti, hratelne i dnes.

  • ravux

    Dejte mi poctivy remaster Syndicate, Magic carpet a strategie Z (a tim nemyslim ten exkrement Z: The Game) a budu nejstastnejsi na svete!

    • Bobrkola

      Ano prosím remaster hry Z je můj vysněný titul. I když nejspíš pravděpodobně nikdy nevznikne :(

      • NewKy

        Z jsem nedávno hrál na mobilu. Ale myslím, že to mělo nějakou osekanou AI, protože obtížnost si pamatuji brutální, a v té mobilní verzi jsem tím prošel raz dva. Jinak hratelnost super.

        • Bobrkola

          Jj absolutní souhlas. Taky mi přišla obtížnost osekaná. Já to hrál na PC, ale to byl jen port z portu na mobil (takže se to ovládalo katastrofálně), ale i tak jsem si to užil :).

  • Taronyu

    Skvelá správa. Držím im palce. V Petroglyphe robili dobrú prácu. SW Empire at War či Grey Goo boli skvelé stratégie. Dúfam, že im do toho nebude EA veľmi kecať.

  • TIRsk

    Ked sme pri Remasteroch a strategiach.

    Raz by som sa chcel dockat aj Dungeon Keeper 1 Remastered


    Mozno to niekoho v EA napadne, kedze vlastnia znacku.

    • KrPa

      to uz existuje: war for the overworld

      • TIRsk

        Ano poznam, aj Dungeons... ale nie je to ono.

        Ja chcem Horned Reapera :D


  • Super, pokud povolali starou partu, tak to bude výraznější řez, což neuškodí. Že nechali takové universum ležet tak dlouho ladem, to nepochopím. Doufám, že to celou sérii nastartuje a vedle RTS se časem dočkáme i nějaké FPS, Renegade byl výborný.
  • Johnny

    Co se to děje?!?!?! co se děje???

  • Lukyz

    Krom téhle super zprávy mě i potěšilo i potvrzení ze strany EA, že nebudou šít do fan projektů jako OpenRA, Renegade X atd. + info, že tam nebudou mikrotransakce, což je na jednu stranu smutný, že je na to třeba upozroňovat, ale aspoň že tak. 

  • species

    Coze? April? Vanoce? Narozeniny? Neverim! EA to urcite zas zesere.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit