Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za me urcite zatim druhe nejvetsi zklamani po of Orcs and Men
  • Muj dojem byl spatny spatny a jeste jednou spatny (alespon v bete) hra se sekala pohyby rytiru jsou divne bohuzel ani ovladani neni zrovna komfortni zalezitosti - za pokus to urcite stoji je fakt ze historicka slupka je hezka ale na produktu jako takovem je videt jak to rict prenosenost rozhodne bych zkusil i Chivalry Warfare a pak porovnal - kdo ma rad Mount & Blade bude na ruze Yorku a Lancasteru schovivavejsi - na druhou stranu hra se muze neustale vylepsovat mozna vam pomuze i tohlle http://www.vytukej.cz/recenze/war-of-the-roses-recenze/
  • walltar
    Kdo tohle hrajete jak sou na tom servery .. sem slyšel, že celkem dost lidí to přestalo hrát. Má cenu ještě začínat, nebo to bude zachvíli mrtvá záležitost?
    • IWKYN
      Pakliže si hrál M&B tak bych to zkusil bejt tebou, alespoň 1 server plnej se dycky najde!
      • Tikov
        Pakliže hrál MaB není nic snazšího než zase začít hrát MaB- když jsem koukal v 18:30 na seznam, tak hrálo asi 500 lidí nativ warband, 500 lidí napoleonic, 250 wfas a 300 různé mody. MaB po skoro 3 letech stále funguje s poměrně slušnou základnou.

        EDIT: doporučuju si hodit do záložek tuhle stránku (přehled většiny serverů)- http://mbportal.org.ua/serverlist-lic/gameservers.php (Je to rozhodně lepší než lézt do native modulu a zjistit, že se zrovna ve velkém hraje např. Deluge a přepínat)
        • To to letí, přitom mi to přijde jako včera když jsem si tu krabičku nesl domů
    • Inquisitor
      Jo taky by mě zajímalo jestli se vyplatí do toho investovat.
      • Řeknu ti to takto:
        Hrál jse TO od prvního dne spuštění.
        Dlouho ti bude trvat, než si zvykneš na nepříjemné ovládání boje s mečem, snadnější je to s lukem a kuší. Za zabití a zásahy dostáváš peníze, za které si upgraduješ výstroj/výzbroj nebo kupuješ novou.
        Osobně asi po čtyřech dnech to nadšení upadlo a po měsíci jsem odinstaloval z disku, takže asi víš, jaký je můj názor na tuhle hru. Mount and Blade se ovládal mnohem pohodlněji a líp. Teď plánuji, že zkusím Chivalry....
        • Tikov
          chivalry se ovládá pro veterány mount and blade DOST divně- sek zprava, z vrchu a bodnutí jsou na třech různých tlačítkách
          • nejlepsi je si to kolecko prendat na tlacitka pod palcem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit