Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To to letí, přitom mi to přijde jako včera když jsem si tu krabičku nesl domů
  • Tikov
    Pakliže hrál MaB není nic snazšího než zase začít hrát MaB- když jsem koukal v 18:30 na seznam, tak hrálo asi 500 lidí nativ warband, 500 lidí napoleonic, 250 wfas a 300 různé mody. MaB po skoro 3 letech stále funguje s poměrně slušnou základnou.

    EDIT: doporučuju si hodit do záložek tuhle stránku (přehled většiny serverů)- http://mbportal.org.ua/serverlist-lic/gameservers.php (Je to rozhodně lepší než lézt do native modulu a zjistit, že se zrovna ve velkém hraje např. Deluge a přepínat)
  • nejlepsi je si to kolecko prendat na tlacitka pod palcem
  • IWKYN
    Pakliže si hrál M&B tak bych to zkusil bejt tebou, alespoň 1 server plnej se dycky najde!
  • Tikov
    chivalry se ovládá pro veterány mount and blade DOST divně- sek zprava, z vrchu a bodnutí jsou na třech různých tlačítkách
  • Za me urcite zatim druhe nejvetsi zklamani po of Orcs and Men
  • Řeknu ti to takto:
    Hrál jse TO od prvního dne spuštění.
    Dlouho ti bude trvat, než si zvykneš na nepříjemné ovládání boje s mečem, snadnější je to s lukem a kuší. Za zabití a zásahy dostáváš peníze, za které si upgraduješ výstroj/výzbroj nebo kupuješ novou.
    Osobně asi po čtyřech dnech to nadšení upadlo a po měsíci jsem odinstaloval z disku, takže asi víš, jaký je můj názor na tuhle hru. Mount and Blade se ovládal mnohem pohodlněji a líp. Teď plánuji, že zkusím Chivalry....
  • Muj dojem byl spatny spatny a jeste jednou spatny (alespon v bete) hra se sekala pohyby rytiru jsou divne bohuzel ani ovladani neni zrovna komfortni zalezitosti - za pokus to urcite stoji je fakt ze historicka slupka je hezka ale na produktu jako takovem je videt jak to rict prenosenost rozhodne bych zkusil i Chivalry Warfare a pak porovnal - kdo ma rad Mount & Blade bude na ruze Yorku a Lancasteru schovivavejsi - na druhou stranu hra se muze neustale vylepsovat mozna vam pomuze i tohlle http://www.vytukej.cz/recenze/war-of-the-roses-recenze/
  • Inquisitor
    Jo taky by mě zajímalo jestli se vyplatí do toho investovat.
  • walltar
    Kdo tohle hrajete jak sou na tom servery .. sem slyšel, že celkem dost lidí to přestalo hrát. Má cenu ještě začínat, nebo to bude zachvíli mrtvá záležitost?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit