Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • walltar
    Když se tak dívám na to video, tak to vypadá prostě jako další zombie survival. Akorát bez palných zbraní.

    Abych se přiznal, tak mám všech zombie survivalů celkem dost...
    • A kolik jich vyšlo?
    • Tak pokud dobře zpracují vzhleda a atmosféru středověké evropy, tak by to nemuselo být tak zlé...
      A ti zombíci tam snad nebudou ne? (i když ti pánové na konci videa nevypadali moc zdravě)
      • walltar
        No to právě nevím, jestli tam nebudou... na půlce toho videa se tam něco šourá jako zombíci.
        • Tak nevím co je horší? Jestli morová rána v podobě zombie survival her, nebo zombíci v survival hře o moru... :D
    • Tak faktem je, že morové epidemie ve středověku byly asi nejvíc zombie survival ze všech historických období... zůstaly nám z něj třeba moc pěkné zombie sarkofágy atd.
  • Tohle je úžasný nápad, teď jenom jak to zpracují
  • a z nakazenych morem budou zombici :D
    • no, spíš jen mrtvoly ;-)
  • Neeee zombie neeee... už nikdy víc zombie ve hrách a filmech (facepalm)
  • Jak jsem videl to prostredi a grafiku uplne presne v tom prostredi bych rad videl nejake nove RPG - hezka atmoska. Kazdopadne za me osobne k te hre cokoliv zni jako MMO, tak me moc nebavi.
  • To zní dobře
  • Zajímalo by me jak bude hra za sedláka fungovat, ja budu pracovat, farmarit a pak mne nejakej p.šuk okrade a zabije... *7*
  • Chtělo by to nějaké AAA západní MMORPG.
    • A s pořádním rozpočtem.
      • Je čas nám přestat věšet exkrementy na nos a udělat pořádnou západní MMO. Nechci žádný polished WoW, ale pořádný MMO, které někam ten žánr posune. Akční souboje, propracovaný crafting, možná upustit od levelů jet jenom skilly, upustit od zaběhnutých class a podobně, udělejte další milník v MMO.
  • Grafika teda vypadá jak z Blade of darkness, ale nápad dobrej.
  • má to grafiku jak Gothic. ale tím ty klady končí *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit