Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kozy
    Na konzolích to bude bez módů poloviční zážitek.
  • walltar
    Ať výjde klidně i na kuličkové počítadla, ale ať už hlavně výjde!
    • Doufám, že tě nevemou za slova, protože tohle by se blbě hrálo na kuličkovém počítadle *1*
      A za sebe si radši ještě nějakou dobu počkám, pokud to pak výjde bez velkých a očividných bugů (Nikdy se nepovede odchytit vše, ale vysloveně mě štvou hry, kde po vydání člověk jdoucí po jediné možné cestě najednou propadne texturama a podobně)
  • Obrazek priserny, datum nevime a do toho konzole. Same spatne zpravy. *9*
    • už to mohlo byt venku ale musí ladit na filmovy zažitek a 30 fps
  • Sr_Lobo
    Doufam, ze neodstranej ten bug s hranici bojiste, o ktery se zasekavala nepratelska jizda kdyz krouzila kolem moji armady *1*
  • tak to asi nehrozí 800 jednotek na bojišti že ne *4* na druhou stranu se mužeme tešit na epickej príbeh a možna dojde i na QTE *3*
    • 800 jednotiek na bojisku ti nehrozí ani na i7 na 4,5ghz ak chceš aspoň nejakú plynulosť hry a normálne frametimy

      a to už ani nehovorím o tom, že samotné bojiská neboli designované na 800 jednotiek, takže jediné čo získaš, je masa jednotiek natlačených na seba a neschopná urobiť nič a prepad plynulosti hry
      • https://www.youtube.com/watch?v=Yc3IuoZ-zwM

        natočeno v roce 2011
  • Hra vyjde na konzole, takze muzeme zapomenout na skill vyzadujici ovladani, nejvetsi motor hratelnosti puvodni serie *9*

    Hlavne at to zvladnou 7-leti caparti co vcera dostali svuj prvni gamepad, pak z toho bude ten pravej konzolovej mainstream *7*
    • walltar
      Já ti nevím, ale na ovládání M&B nebylo nic co by nešlo lehce přenést na gamepad. A pochybuju že by to ztratilo něco z náročnosti na skill.

      A v SP ta hra vůbec nebyla až tak těžká.
    • Ale na to kadí pejsek. Hlavně, že to prohodí střeva těm WC pitomcům, ne? Tomuto kroku jako správní hráči musíme prostě fandit.
      • walltar
        Proč WC pitomcům?
    • Kozy
      Jakej zase skill? V mulťáku možná, jinak je ovládání velmi prostý.
  • ody nerozumieš sa tomu tak načo takéto komenty? to že to bude na konzole nemusí ovplyvniť nič.Je to mýtus.
  • Díky multiplayeru budu warband a jeho datadisky hrát ještě tak 10 roků *14*
  • ááááááááááá sakra ... conzole a je to tady zase ... jako já proti vám nic nemam.. jen by jste si už mohli pořídit myš a klávesnici :) ... z conzolových interface-ů začínám mít kopřivku ... doufejme že budou rozumní a nebudou na nás vytahovat typické kraviny jako 30fps lock. a lock vysokého grafického nastavení. také to znamená že na velké bitvy můžeme zapomenout ... po letech kdy herní biznis vyjebával s pc verzema je pro mě toto oznámení velice špatnou správou ..
    • To je dobře. Kdy si to půjdeš teda hodit?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit