Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • těším se až to budu zkoušet rozjet na athlonu xp 2Gzh 512mb ram ati1950.. :D asi se to ani nezapne :DD doufám ve výbornou optimalizaci :o přeju hodně štěstí firefly studiu aby se jim hra povedla a hlavně konečně využila 3d animaci na to, aby se při proražení brány prorazila opravdu jen brána a budova stála :)) mějte se pařmeni ;))
  • Crusader je Crusader!
  • Tushan
    v tom 3D to nějak není ono
  • Celkový vzhled je dost odpudivý, nemůžu si pomoci, kéž by to radši mělo krásný vylepšený 2D zpracování, tohle je na nic stejně jako u dvojky, atmosféra žádná, o detailech řeč být nemůže, celkově vizuálně nemastný, neslaný.
    • Dnes se prý 2D nenosí. Když hra nemá HD-HDR Ultra ani triliony polygonů na modelu cihly nebo maximální rozlišení 32768 x 24576, tak je to předem propadák.
  • Doufám že tam nebudou jen armády o pár desítkách jednotek *1*
  • Něco mi říká, že to bude hroznej propadák *9* jelikož už o castelologii něco málo vím, tak nečekám zázraky... ta grafika a panďuláci mi přijdou dost podobný druhýmu dílu...
  • "zázračně přežil pád z věže a dokonce si z hrdla vytáhl meč, na nějž se dole nabodl"

    Tak to si někam musím zaznamenat *1*

    Novinky nic moc, s tím volným rozmisťováním budov, to zase bude bordel v barácích... jinak nic zásadního, ach jo.
  • Ethy
    Vím že je dneska 1.4. ale tohle by mohlo bejt dobrý, i když Crusadera nic nepřekoná :), hlavně tu úžasnou 2d grafiku ;)
  • Uplně mi bude stačit remake Crusaderu v HD(v tomto případě chci aby se trojka hratelnostně podobala). *5* Ostatní díly se jim moc nepovedly.
  • Xykon
    Stronghold Crusader...to byly časy... *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit