Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je nějaký alternativní směr dekadence v počítačových hràch? Good job, hnusný to je dost, ještě zapracovat na obsahu, aby byl stejně odpudivý jako forma a je to doma!
  • Jack1947
    Děti ze školky maj o budoucí (přítomnou možná kdoví ?) práci postaráno. Bizarnejší hru jsem neviděl co stylizace se týče. Nemusí to zní hned jak sarkasmus žee *3*
  • Pre mna bolo strelene rpg Fallout 4, tie dialogy... toto vyzera aspon zaujimavo.
  • Celý ten koncept působí hrozně vtipně - stylizace, dialogy, povolání. Navíc to má tahové souboje, které zbožňuji a věřím, že zde budou také pojaty nějak originálně, takže tohle budu sledovat.
  • maros.goc
    no comment, hrať toto, to by bolo horšie mučenie než topenie zajatcov počas Vietnamskej vojny
    • ty jsi hroznej suchar.
  • Do diskuzí tady už nechodím, protože nemá smysl se s někým anonymně dohadovat, když je každej králem, ale tady už si to neodpustím...
    Opravdu je to ryze subjektivní záležitost. Mně se třeba tohle zamlouvá a až kouknu na pár videí, možná to i koupím. Vypadá to jako dobrá blbůstka. Grafika (jestli se to tak dá pořád v určitým slova smyslu nazvat) mi přijde vtipná. Není pohoršující, rozhodně bych ji nenazval odfláknutou. Hodně stylizovaná, ale pěkná. Pro mě rozhodně x-krát lepší než ty rozkostičkovaný ptákoviny, i když i tam pár let čekám na Eitr (btw, nevíte, jestli ten projekt ještě pořád žije?). Poselství? Každýmu podle jeho chutí... Poselství č. 2? Klidně si mě omínusujte, rozhodně z toho noční můry mít nebudu...
  • geniální grafika a nemyslím to ironicky. Sám si tohle koupím. Moc se mi to líbí
  • Takze kdyz budu (tedy jsem) linej a neschopnej, muzu hru nacmarat na papir, vydat ji treba za deset euro a skarohlidy odpalkovat neprustrelnym argumentem, ze tomu vubec nerozumi, protoze tohle je fakt cool silne stylizovana old school retro grafika? *4*
    • Jack1947
      Uhodil si hřebíček pořádně na ... čepičku teda hlavičku *4*
    • Tak s chutí do toho! Budu se dívat. *netrpělivě čeká s miskou popcornu na klíně*
    • Coffin.Corner
      To je stejně přiblbej argument, jako kdybys obviňoval Divadlo Spejbla a Hurvínka, že jsou líní a neschopní, protože tahají dřevo na špagátkách a přitom by to mohli hrát živí herci, nebo rovnou být celé v CGI grafice... *3*
      • loutkoherectvi je stara profese, ktera se snazi casem stale zlepsovat a zdokonalovat. a tohle? nevidis rozdil? ano, dnes je umeni ikdyz se vyseres na barevnej koberec a das to do galerie. komu se to nelibi, tomu nerozumi.
        • Hanzales
          Kdyby jsi do toho lejna dal cit a emoce a ne ho jen tak nahodile položil, možná by ti to i vyšlo :)
  • Připomělo KC.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit