Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja na tom teda nic zas tak uzasneho nevidim. Asi sem slepej. Grafika jak 3 roky stara PC hra, animace taktez a quicktime eventy me nechavaji chladnym. To se mi spis zamlouvaly ve sve dobe videa z Uncharted2.
  • grafika pri ktorej vyzerá gears of war 3 ako hra na predošlú generáciu. sony, ďakujeme.
    • přesně tak:). ta grafika mi fakt rve koule...bude to bomba!! a ještě český titulky!!
    • Tak .. a ted jeste tu O Snehurce ...
  • z mého pohledu už tady asi budu starší, no mám taky to známé kombo "sestavené pc + PS3". Nedám na to dopustit, každopádně pc už moc nepouštím, snad jen kvůli střihu, práci všeobecně. Uncharted mě vzalo za srdce, sice jsem si to střihnul opačně, nejdřív Among a až poté Drake ´s fortune ale zážitek to je opravdu luxusní. Na pecku jsem absolovoval všechny TR ale Nathan jaksi vyhrává na všech čárách...neuvažuju teď o grafice ani vzhledem ke stáří celé serie s Larou ale jak je napsáno výše, tohle má drive :) a video? ano, nemohu se dočkat trojky, bude to fine podzim...
  • Koupím PS3, dohraju všechny "PS3 only" tituly, prodám PS3. So easy! *5*
    • Taky jsem to tak udělal, hlavně kvůli Heavy rain apr dalším. Na tenhle nový díl se těším a proto si na chvilku zase pořídím PS3 *4*
      • Good job! *3*
  • co na to rict? ze by nejlepsi trailer na hru/film co sem v zivote videl? uz u dvojky me mrzelo ze nemam ps 3 a ted prijde tohle ... myslite ze je naka sance ze to nekdy vydaj i na pc ci box -?
    • nn ta sance je ze to vydaji i na pc/xbox je nerealna, podkopali by si tim nohy/sony/ kuli tehle trilogii se opravdu vyplati koupit ps3 protoze zazitek je u toho neuveritelnej a hratelnoust luxusni nehlede na to ze kazdou lokaci muzes dohrat na x zpusobu... + vynikajici multiplayer, dlouho sem netusil jak super multak mi doma lezi v krabicce s unch.2.. ted to parim skoro furt.. :)
  • Sally (nevym jak přesně se to píše :D ) nemá knír neeeeeeeeeeee :D
  • Nemohu si pomoct, ale mě to nudilo :( PS3 nemám, ale podle gameplay vypadala dvojka opravdu hodna svého ratingu, ale toto? Přeskriptované, hrdina chopí jak s parkinsonem a graficky stejné jako dvojka. A nuda.
    • Uff, tak z tveho komentu jsem se zapotil...
  • Dneska je trend nastaven na to, aby člověk měl jak herní PC, tak libovolnou konzoli, která mu sedne. Navíc, konzole dneska za cenu jedné PC grafické karty ...
    Konzole mají jinou trvanlivost než PCčka (navíc co jsou to dva roky, tak dlouho vydrží grafárna na aktuální PC hry)
    • christianus
      No vzhledem k tomu ze win8 udajne bude podporovat xbox hry, tak by stacilo mit pc a ps3 ;)
    • presne,pc ma snad kazdy a konzole uz asi taky.neni to zas tak drahy
    • Souhlas, ideálně připojit k jednomu velkému monitoru a akorát přepínat video vstup :)
    • To je ten dnešný svet.Sme len konzumenti ,spotrebitelia a potom sa doma váľa plno nepotrebných vecí ktoré sa nám výrobcovia snažia nanútiť lebo je to jednoduché a cool.Ale rešpektujem že niekomu to vyhovuje.
      • Tak já se moc nepokládám za konzumenta, ale hrání mě baví a chci hrát hry, co se mi líbí, bez ohledu na to, na čem vychází. A všechno nevyužité, k čemu jsem třeba nenašel vztah jsem vždycky prodal, takže to nakonec sloužilo i někomu dalšímu...
  • Skutečně z toho sálá atmosféra, člověk by hned dostal chuť, podívat se na nějakou dobrodružnou klasiku, jako je třeba Indy. Propracované prostředí, smysl pro detail i celková stylizace...A vůbec, ta hra má drajv. Takto to má vypadat.
  • Kúpiť starý šrot kvôli dobrým hrám ktoré spočítaš na prstoch jednej ruky sa neoplatí.
    • tech her je vic,treba uncharted 1,2 je podobna jizda jako tohle video,heavy rain je taky luxusni zazitek,gran turismo 5,L.A.NOIRE,killzone 2,3,resistance2,god of war 3,metal gear solid 4,.......taky uz snad vyjde novy twisted metal.je toho mnohem vic co ja nehraju a jeste mas BluRay prevhravac ktery vyuzivam dost casto,online hrani bez poplatku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit