Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja na tom teda nic zas tak uzasneho nevidim. Asi sem slepej. Grafika jak 3 roky stara PC hra, animace taktez a quicktime eventy me nechavaji chladnym. To se mi spis zamlouvaly ve sve dobe videa z Uncharted2.
  • přesně tak:). ta grafika mi fakt rve koule...bude to bomba!! a ještě český titulky!!
  • Tak .. a ted jeste tu O Snehurce ...
  • Good job! *3*
  • grafika pri ktorej vyzerá gears of war 3 ako hra na predošlú generáciu. sony, ďakujeme.
  • christianus
    No vzhledem k tomu ze win8 udajne bude podporovat xbox hry, tak by stacilo mit pc a ps3 ;)
  • z mého pohledu už tady asi budu starší, no mám taky to známé kombo "sestavené pc + PS3". Nedám na to dopustit, každopádně pc už moc nepouštím, snad jen kvůli střihu, práci všeobecně. Uncharted mě vzalo za srdce, sice jsem si to střihnul opačně, nejdřív Among a až poté Drake ´s fortune ale zážitek to je opravdu luxusní. Na pecku jsem absolovoval všechny TR ale Nathan jaksi vyhrává na všech čárách...neuvažuju teď o grafice ani vzhledem ke stáří celé serie s Larou ale jak je napsáno výše, tohle má drive :) a video? ano, nemohu se dočkat trojky, bude to fine podzim...
  • Taky jsem to tak udělal, hlavně kvůli Heavy rain apr dalším. Na tenhle nový díl se těším a proto si na chvilku zase pořídím PS3 *4*
  • Tady souhlasím s Archerem. Taky jsem odkojenej PC a taky jsem si před dvěma lety vlastoručně sestavil počítač na který nedám dopustit, jsem s ním naprosto spokojenej a vše tam celou tu dobu fachá jak má. Ale zároveň s tím jsem si před rokem sehnal PS3 a nemůžu si to "kombo" vynachválit. Za tu dobu, co konzole existují, se už nasbíralo pěkné množství velmi kvalitních exkluzivek, které za to stojí. A ač je potřeba si chvíli na gamepad zvykad (právě hraju Resistance :), tak vůbec nelituju koupě. Ale jak Archer říká...čas to dovede žrát, tak to nechce přehánět :-D
  • Koupím PS3, dohraju všechny "PS3 only" tituly, prodám PS3. So easy! *5*
  • nn ta sance je ze to vydaji i na pc/xbox je nerealna, podkopali by si tim nohy/sony/ kuli tehle trilogii se opravdu vyplati koupit ps3 protoze zazitek je u toho neuveritelnej a hratelnoust luxusni nehlede na to ze kazdou lokaci muzes dohrat na x zpusobu... + vynikajici multiplayer, dlouho sem netusil jak super multak mi doma lezi v krabicce s unch.2.. ted to parim skoro furt.. :)
  • co na to rict? ze by nejlepsi trailer na hru/film co sem v zivote videl? uz u dvojky me mrzelo ze nemam ps 3 a ted prijde tohle ... myslite ze je naka sance ze to nekdy vydaj i na pc ci box -?
  • Uff, tak z tveho komentu jsem se zapotil...
  • Sally (nevym jak přesně se to píše :D ) nemá knír neeeeeeeeeeee :D
  • Jasně že jo, však to nebude stát žádný šílený peníze a zábavy si užiješ dost :) Jen bacha, stíhat pecky na PC i konzole docela žere volnej čas :)
  • Tak já se moc nepokládám za konzumenta, ale hrání mě baví a chci hrát hry, co se mi líbí, bez ohledu na to, na čem vychází. A všechno nevyužité, k čemu jsem třeba nenašel vztah jsem vždycky prodal, takže to nakonec sloužilo i někomu dalšímu...
  • presne,pc ma snad kazdy a konzole uz asi taky.neni to zas tak drahy
  • Souhlas, ideálně připojit k jednomu velkému monitoru a akorát přepínat video vstup :)
  • Víš ty co asi na tom fakt něco bude, fakt si mě přesvědčil, tak jak nemám konzole rád a svoje vlastnoručně skládané železo bych nevyměnil za nic na světě tak si je obě co nejdřív pořídím přeci jen Heavy rain, God of war, Alan wake a i ten Uncharted. Jo jo stojí to zato aspoň si zkrátím čekání na pořádné pc bomby :)
  • To je ten dnešný svet.Sme len konzumenti ,spotrebitelia a potom sa doma váľa plno nepotrebných vecí ktoré sa nám výrobcovia snažia nanútiť lebo je to jednoduché a cool.Ale rešpektujem že niekomu to vyhovuje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit