Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tech her je vic,treba uncharted 1,2 je podobna jizda jako tohle video,heavy rain je taky luxusni zazitek,gran turismo 5,L.A.NOIRE,killzone 2,3,resistance2,god of war 3,metal gear solid 4,.......taky uz snad vyjde novy twisted metal.je toho mnohem vic co ja nehraju a jeste mas BluRay prevhravac ktery vyuzivam dost casto,online hrani bez poplatku
  • To je sice pravda, ale zase to ber tak, že si tu konzoli můžeš koupit a zahrát si hry, ke kterým ses nedostal, i když už třeba nejsou nejnovější (GoW, Alan Wake, LPB atd.) No a až přijde na řadu nová generace, tak to můžeš celé prodat, třeba na Aukru (kde mimochodem koupíš třeba hry z druhé ruky za hodně slušné peníze) a ušetříš tak zase něco navíc. Málokteré novější hry se vyplatí hrát vícekrát, kvůli linearitě, takže já to tak dělám běžně a funguje to - nechávám si jen to pravdu "nej"
  • Nemohu si pomoct, ale mě to nudilo :( PS3 nemám, ale podle gameplay vypadala dvojka opravdu hodna svého ratingu, ale toto? Přeskriptované, hrdina chopí jak s parkinsonem a graficky stejné jako dvojka. A nuda.
  • Dneska je trend nastaven na to, aby člověk měl jak herní PC, tak libovolnou konzoli, která mu sedne. Navíc, konzole dneska za cenu jedné PC grafické karty ...
    Konzole mají jinou trvanlivost než PCčka (navíc co jsou to dva roky, tak dlouho vydrží grafárna na aktuální PC hry)
  • Skutečně z toho sálá atmosféra, člověk by hned dostal chuť, podívat se na nějakou dobrodružnou klasiku, jako je třeba Indy. Propracované prostředí, smysl pro detail i celková stylizace...A vůbec, ta hra má drajv. Takto to má vypadat.
  • Kúpiť starý šrot kvôli dobrým hrám ktoré spočítaš na prstoch jednej ruky sa neoplatí.
  • párkrát už jsem nad tím uvažoval ale nějak se ke koupi nemůžu překecat zatím mě nic opravdu nepřesvědčlo že my to za to stojí vem si to tak ja koupim x360 a za 2 roky vyjde 720 a vyhodil jsem tim padem 5 litru do koše stejně tak s ps3
  • jednim slovem UZASNY,na tohle se letos tesim nejvic
  • Proč hypoteticky? Udělej to jako já, tj. nech si PC, kup si Xbox a časem si ušetři na PS3 (případně vypros třeba k Vánocům, jestli ještě nepracuješ). Pak se můžeš všem místním fanboys dětem i flame trollům vysmívat do obličeje (je to super zábava, ale nekřivdi jim, oni z toho vyrostou) Vím, že je to divné, ale někdo ještě stále nepochopil, že nezáleží na čem hraješ, ale co hraješ.
  • kvůli tomuhle zážitku bych koupil konzoli (jen hypoteticky)
  • Jo jo na tohle se těšim.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit