Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako nechci trolit, ale když si pustím vedle sebe trailer na třetí COD BOPs a tohle.. moc rozdílů nevidím
  • Nebudu hanit vývojáře z Íránu, samozřejmě nějak se začít musí, to je v pořádku. Grafika je opravdu x let pozadu, efekty jakbysmet, ale co mě nejvíc dostalo jsou ty otřesný dialogy a dabing. To by byla žumpa i v té deklarovaném old-school době.
  • Wannabe cod? Díky, ale ne. A ten otřesněj zvuk zbraní? Z toho se mi chce zvracet.
  • Grafika je podle mě naprosto dostačující... a akce fakt lepší jak novej Doom.
  • TheGGG
    Nikdy... a sankce zase zavést... minimálně na hry...
    • Dej šanci i třetímu světu. Když si vzpomenu na ty začátky českých her u nás...
    • Ty seš chytrej *15* *15*
  • grafika otresna, ale ten feeling z akce lepsi nez u noveho dooma ;]
    • Blue.Shark
      Zajímavé, jak je otřesnost grafiky individuální. Pokud vidím hru, co je graficky alespoň na úrovni Gears of War, přestávám grafiku řešit. Akce ale vypadá vážně pěkně. I v Iránu jsou evidentně šikovní tvůrci.
      • TheGGG
        na úrovni GeoW? To nějak nechápu. To má být jako dobře nebo špatně?
        BTW: Na úrovni kterého GeoW?
        • Blue.Shark
          Na PC vyšel jen první, tedy prvního dílu. A má to být dobře. Grafika GoW je pro mě dostačující natolik, abych její kvalitu dále neřešil.
      • Tak ono sa staci pozret ake "klenoty" sa z nejakeho nepochopitelneho dovodu pretlacia cez Greenlight, toto je oproti vacsine na vysokej urovni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit