Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz

    Nástupce R6 / GR by to chtělo jako sůl. To co se značkami dělá Ubi je na... jinou debatu. Aspoň že jim bouchl do xichtu ten battle royal paskvil 🙄

    GB bych rád podpořil, ale dokud tam nebude alespoň základ SP, tak to pro mě není. Co jsem pobral na Redditu, tak tam zatím lze hrát sám (bez AI týmu) proti botům, což je imho málo. 

    Ale možná mě článek nakopne konečně pořídit na svátky alespoň Ready or Not. Dost by mě zajímalo srovnání těchhle dvou. 

    Každopádně díky za článek. Jsem rád, že sem přispívá i někdo, kdo se věnuje i tomuhle okrajovýmu "mil-sim" žánru. 

    • MishKonn

      Ready Or Not má hezčí "pozlátko" a kompletněji působící AI a průběh misí, Ground Branch má bezkonkurenční gunplay. 

  • Jack1947

    Je přitom jen o tři roky mladší to už je taky docela doba ( vlastně ehm nevydaný) Ready or not není zlé ale stále působí poněkud "gumově" taktickejm akcí tyhle roky moc nepřejí😬😕

    SWAT nástupce by byl super jenže, nikomu se to moc nedaří noo... 😑😶🙄

  • Taky bych rád vyzkoušel. Rainbow Six, Rogue Spear, Raven Shield, Ghost Recon + datadisky byly ve své době fakt perfektní taktické FPS.

    Když jsem pak po letech hrál Siege, tak už to prostě nebylo ono. Nevím, jak to popsat.....prostě už z toho smrděl takovej "Ubisoftí mejnstrým", odložil jsem to po pár hodinách, ačkoli žánr zůstal stejný. Red Storm Entertaiment, (nebo kdo to tehdy stál za původní sérií) mi byl herně bližší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit