Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to dobře, ale proč tam dávali naváděné rakety ? Jak kdyby rocketluncher neměl už tak velkej dmg a radius zasažení to už je jak pro tupé. TITANFALL byl úžasná hra ale totálně to zabíjela AUTO AIM GUN se kterou jste mohli hrát i zády k monitoru. Ach jo ...
    • Jack1947
      Protože je to kůl a správně týnnage?
  • Nevypadá to vůbec zle a to momentálně drtím overwatch... Moc nechápu ty myšlenkové pochody, že udržení konkurenceschopnosti proti podobné hry od blizzardu ( kterej do toho očividně tlačí nemalé investice) pomocí stejného platebního modelu, bude dobrý nápad. Jejich volba, teď budou mít akorát drobky
  • Já si nemůžu pomoct, ale ten dynamický pohyb mi přijde mnohem sympatičtější než u Overwatch. A za vertikální pohyb mají tvůrci taky plus. Jenom škoda, že tenhle počin pravděpodobně skončí ve stínu právě velkého Overwatch. Nutno dodat, že jsem vyrůstal na Q3A a Quake live pařím doteď. Což mnohé asi taky vysvětluje *1*
    • Jejich šance byla ve F2P, ale rozhodli se jít po cestě OW. Proto si taky myslím, že jejich šance je mizerná, ale jen čas ukáže.

      Doporučil bych ti zkusit UT4.
      • Jack1947
        Je to UT( možná 4 to bude ale spíš bych to viděl na restart) a sice je tam hrozně moc práce atp, chceto poladit tak zatím je to jedna z mála arénovejch stříleček která nejen že bude zadara ale už ted se hraje skvěle.

        Jinak tahle volovina která se snaží drápat na post Moba FPS infused hry alá Overwatch právě proto že je Overwatch tak to má těžké - F2P by to mělo větší šanci, snad bude beta at všichni vyzkouší jaká zhovadilost to bude.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit