Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Johnny
    už je to trapný
  • SalemCZ
    bude to Last man standing, nebo battle royal? Nějak si neumím představit jak si hrdinové budou shánět zbraně když každý má vlastní.
  • Ach jo. Doufám, že Blizzardi nepřijdou s podobnou debilitou pro Overwatch. Absurdita herního průmyslu. Chvíli letí zombie, pak survival, teďka tahle blbost. Bleju... *11*
    • Tak blej.
  • Naserme do všech her battleground :D :D
  • jinými slovy deathmatch na stejne miniaturních mapách
    • P.S. ale z hlediska marketingu zní battle royale lépe. Co takhle vymyslet neco originálního?
      • Tak lepsi nez kdyz vyjde Lawbreakers s klasickym honenim za K/D, ktere tu bylo poslednich 20 let a lidi uz to moc nebavi. Pokud komunita obecne radsi BR, tak nevidim problem, aby to byl novy defaultni mod pro strilecky. Jen se budem muset rok potykat s "velkymi oznamenimi", ktere budou zejmena pro zdejsi ctenare dosti otravne.
        • K/D odrádzalo neschopných hráčov, ktorí ho mali pod 1. Radšej si pustia nejakú hlúposť s hrdinami, kde si vyberú postavu supporta a plnia funkciu lekárničiek z Quaka. Ale aj tie boli spolahlivejšie.
          • Přesně. V současnosti je podle mě na trhu online her obrovská díra. Nehraje se žádný Quake, žádný Unreal. Jsou tu jen mizerný nápodoby a hovadiny jako PUG nebo Overwatch. Respektive hovadiny z mýho pohledu, že mě nebaví. Úplně by mi stačilo, kdyby se oživil aspoň Unreal Tournament 2004. Do dnes prakticky nepřekonaný mulťas. Rychlá řežba, Onslaught s vozidly, která jsou funkční, zábavně se ovládají, rozpoznatelné zbraně na první pohled, lékárničky a žádný herní balast.
            • Quake Champions je na cestě... nedávno byl 1mil $ turnaj. Místo tu samozřejmě je, akorát to není hra pro fps nooby, rozumněj hráče CoD, OW, BF atd. Bohužel zatím jediný, kdo se hru snaží přiblížit nováčkům jsou youtubeři s tutorial videama...
            • Salem: bohužel o dost blíž UT III než je zdrávo, ačkoliv má některé prvky ze starších dílů. Nechme se ale překvapit finální verzí, třeba se ještě změní k lepšímu.

              Karel: proč ne? Na trhu není žádná FPS akce co se původním Unrealům blíží. Takže ano, je tady díra.
            • Díra na trhu jistě je, ale určitě ne pro UT nebo Quake.
            • SalemCZ
              Jaký je ten nový Unreal?
  • Jack1947
    Jsem to hrál včera chvíly a nevím to prostředí teda nic extra takové horší Fortmnite a chudší, zajímavější je že tam paladinové mají stejně ability a i ultimátku z normální hry a místo zbraní sbírají kartičky a legendárky. Vždycky to cinkne když je tam legendárka ... takže se tam hned všichni nahrnou.

    Jsem rád narozdíl od Fortnite tam funguje chat takže pro lidi jako třeba já to je příjemnější, jenže furt platí jak nebudete dobře koordinovaní tak si to odskáčete dost. I když solo musí bejt celkem těžké.
    Akorát mi tam vadí lagy špatnej a o dost horší hitscan než v normální hře ale je to furt alfa tak uvidíme co dál

    Ostatně než nějakej Battle royale mám jiné problémy ( nagridnovat dostatek VIP points :D ) což je i tady celkem příjemné že člověk tady i celkem dosta naexpí teda když je aspon mezi prvními 50 hráči *4*
  • Jack1947
    Fortnite má podobnou grafiku, ale třeba Paladins nějak překvapí kdoví že navíc ten TDM mi zní uvěřitelněji tedy *3*

    Když na to tak koukám tak to bude zajímavější a místo padlejch hráčů tam bude pobíhat spoustu kuřat čekajicích na oživení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit