Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nazdar chlapi neviete prosim vas kde by som zohnal kluc k hre hunt showdown? Dakujem
  • Tak hned z kraje zase cekat na mod, ktery zmeni zvuky zbrani a z tech flusatek udela zbrane.
  • Ta cena by mě zajímala. Za EA bych nedal nikdy víc než 500,-
    Ale zatím jsem viděl jen videa, třeba nevím, co by se stalo, kdyby se protihráči nezabíjeli a jen spolu spolupracovali nebo co dostanu, že vyhraju hru. Pokud už to bylo někde zmíněno... tak snad to najdu. :)
    • To v podstatě nejde, protože po zabití bosse ho musíš "poslat zpátky do pekla", což, jestli jsem to dobře pochopil, probíhá tak, že tým toho, kdo dá poslední ránu, pak musí držet místo kolem skonu Bossáka, dokud ho "nepošlou zpátky do pekla". Takže dohrát hru se všemi hráči na serveru není možné. Naopak, počíhat si, až dva týpci bossáka sejmou a pak je sejmout, bude asi nejběžnější způsob hraní Huntu.
  • Tak na tohle se tesim. Teda az na ty pavouky tam.
    • chceš hrát hororovou hru, ale vadí ti že jsou v ní věci, kterých se bojíš? *7*
      • Jack1947
        Jsou i v jinejch hrách ale souhlas pavouky nemusím horor je pro mě i něco co nevidím to je myslím největší horor strach z neviditelného větší než nějaké kreatury *3*
  • dalsi predbezny pristup, porad to same dokola, pak to se to zasekne v nejake casti nez udelaji obri aktualizaci a porad dokola, dete s tema multi fantas magor hrama nekam.. to same byl Tom Clancy's The Division.. pak to zabit kreditama a podobnejma kosoctverkovinama
    • Grifus
      Ubisoft zabil Division tim ze spoustu veci co tam logicky mela byt od zacatku pridavaji az dlouho po spusteni. Navic kazdej update jim trva sto let. Jakakoliv oprava, kdysi reseni cheateru, uplne vse jim trva sto let. Momentalne byla minuly tyden sranda u Eventu ale tedka v te hre opet neni realne co delat a zase se ceka na novy update a trosku obsahu...
      Takze mikrotransakce nebo predbezny pristup u Divisionu problem nebyl, tam je to trochu o necem jinem.
      • ahola
        Ten důvod byl hlavně takový, že to byla nuda :D
        • Jack1947
          Přitom by nuda být nemusela stačilo by kdyby se trochu snažily a starali - přidat třeba event na coop ale aby tam nebyla přehnaná náročnost na výbavu a výbava se dala najít jeho plněním. Rád si jednou za čas střihnu Dark zone ale nic jiného tam bohužel není fakt promarnwnej potenciál a je vidět že je zajimá více Rainbow six:SIEGE protože v tom vidí budoucí investici.
    • Nj, už to není jak dřív *4* , místo dokončených her od vývojářů hru dokončují hráči a ještě aby se člověk postupně bál co do toho v průběhu nacpou za mikromakro nevím co jaké nesmysly.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit