Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mosin v COD ti po 4 výstřech neudělá modřinu na rameni jako reálný Mosin na střelnici.

    Měl jsem možnost si zastřílet ze spousty zbraní, jak historických (Mosin, Thompson, Mauser), tak i středně starých (UK59, PK, vz.58, Dragunov) a i novodobých (různé varianty a alternativy M4, HK SL9, Remington 700). Většinu těch kvérů znám z her a opravdu udržet vz.58 nebo UK59 ve stoje při dávce není žádná sranda.

    Ale docela mě překvapuje, že si někdo může vůbec myslet, že střílet ve hře je může na něco připravit. Kdysi byla jedna "hra" jménem Long Range Shooting Simulator. Existuje i dneska, bohužel už není k dispozici demo, jen placená verze, ale myslím, že na netu lze dohledat vše, takže někde bude i to demo. Schválně kolik CS a COD sniperů by trefilo terč na 500 m v lehkém větru? www.shooterready.com/

  • davek183

    U střílení možná, ale u řízení je tento článek lež. Koukal jsem na několik youtuberů a všichni od rally po driftování dokázali dokonale jezdit v reálu tak jako ve hře. Posledně jsem koukal jak mu půjčili auto na drifting s 900 koňmi, najděte si to. Pak nevím co jako myslíte tím “konstantní přetížení”, když vás hydraulický simulátor nahne o 45 stupňů a libovolně dlouho tak zůstanete, tomu neříkáte konstantní?

  • Povedal by som, ze absolutne prvy a najzasadnejsi rozdiel bude, ze PC hru mozete hrat s vylozenym pupkom a pivom vedla klavesnice na jednej a chipsami na druhej strane.

    V reali bude na tele niekolkokilova balisticka ochrana, na hlave tazka helma, k tomu niekolko kil municie. S tym behat a skakat a nasledne skusit na cokolvek zamierit bude uplne iny svet. A zbran nemute par gramova myska, ale 4 i viackilovy kus ocele, plastu a v lepsom pripade aj trochy skla.

    Kto netusi, nech si vezme malu kilovu cinku a skusi ju udrzat vystretymi predpazenymi rukami stabilne vo vyske oci po dlhsiu dobu. To bude musiet robit s nabitou pistolou. Aj to, ked bude mat glocka. Ked to bude Beretta a pod., mozne si rovno prihodit 20-30 deka navrch.

    • ALHAZRED

      To se kamošuv fotřik, zbrojiř, rozčiloval jak Lara Croft (Angelina) ve filmu střili těma desertama, dyť by to jednou rukou ani neuzvedla...

      Tak kamoš řika, diky tato, skazils mi film a vypnul mu ho :D

  • Pistolník se rozepsal. Článek úplně o ničem.

    • ALHAZRED

      Jo a v komentařich zase sama inteligence, jako pod každym člankem tady😍😬

      • ALHAZRED

        Ja už ani nemam chuť, nekomu neco řict, dneska se jenom machruje a hejti...😬

  • No shitt Sherlock

  • ALHAZRED

    Njn, klukum chybi vojna. Nejvic mě pobavil kamoš, když řikal, jak je CSGO realisticky, ptž musiš miřit 20cm nad hlavu, když chceš dat heatshot, protože balistika 😛😂

    Vono celkově největši rozdil je v tom, že na PC se miři křižkem, nebo bodem, co je spojeni 2 bodu, kdežto v realu musiš udržet mušku v hledi, a ješte na cili, co už sou body 3...😛 a při mačkani spoušte nestrhnout kver... jinak, samozřejme všechno sa da naučit ale ne na PC...

    • MishKonn

      Slyšel jsi o red dotu? 😂

    • michaelfoucault

      Vojna je kryptofašistický buržoázní škvár.

      • ALHAZRED

        Jo, tohle řict v osemdesatkach na odvodu, tak maš Bohnice jistý :D

        Misto vojny, dneska decka bjehaj po lesich s hračkarskima sapikama a řika se tomu airsoft :D a vostatni střlej na PC nebo na konzoli, jo to sou vojaci :D

        • Ale ten hrackarsky sapik ma dnes polahky hmotnost realnej zbrane a pokial si obmedzia kapacitu zasobnika na rozumny obsah a nie "3 plne palebne priemery lahkeho gulometu", tak musia aj aspon cosi mierit.

          Cize toho vlastne odbojuju viac, ako tie decka, co predtym chodili na ZVS: "4 rany jednotlivo, 6 davkami; hotovo, zbran vypucovat, zamknut do skladu a do konca vojny listie hrabat a chodniky zametat". 😀

          • ALHAZRED

            Jo tohle beru, airsoft je hodne podobný skutečný vojne, to ja jen na margo toho, že těm klukum proste něco chybí...

            Mam dost přatel, podstatne mladších, kterí ho hrají, taky mě volali, ale mne se už po lese běhat nechce.😬

            Vono by se klukum po vojne, už nechtelo :D...nebo ?

            A pokud si pořídíš komplet výbavu, taky to neni nejlevnejší sport, ale kluky to baví, a někteří skončili v armáde a ted sou na misich někde v Azerbajdžánu. Ne, kecám, to je tajný...😛

            Co se týče toho zametaní, ano skutečne sme měli na utvaru tejpka, kterýho poslal velitel zametat do vozovýho parku, aby mu prostě zmyzel z očí, a von šel zametat městský park a přivedla ho policie :D

          • Inquisitor

            Když jsi byl třeba v kuchyni tak jo. Jinak byli povinně každý měsíc. Já jsem chodil zhruba každých 14 dní a zastřílel jsem si víc než dost. K tomu polní výcvik. Musado. Přepad kolony ze zálohy, obsazování pozic apod.. Ale záleží kde člověk byl a jak se tam tomu věnovali. My jsem měli velící co byli na misích a věděli co je třeba a co ne. Ale je dost lidí co prošli vojnou, jak ty píšeš:)

            • ALHAZRED

              Tak my jako tankani, jsme měli cvičeni zima, jaro, podzim a velky v lete...což byla celkem pakarna, ptž na utvaru tankova střelnice nebyla a všechno sme převaželi 150 km, a bydlet měsic na barakach, v prostoru, kde opravdu NIC neni a koukat po srnkach, neni žadna vyhra, jako vlastne cela vojna, i když dneska je to spiš o prachach...

              Jojo zamatat v parku, hrabat listí, daš cigarko kdy chceš, placatice v maskačich, žadnej stres, to by byla krásná vojna...😱😍

              • Inquisitor

                Reakce na příspěvek:

                Taky jsem začínal u tankánů a skončil u bigošů jako kulometník:)

  • hej takle sem jednou trefil borce z 1,7km (lynx), AWS uplně random.. ten pocit je někde jinde než když zmačkneš čudlik.

  • risa2000

    Myslím, že další článek by mohl být o tom, že když člověk dohrál Sekiro, tak není nutně v reálu mistr šermu, byť si to mnozí čtenáři (podle redakce) budou myslet, případně když dohrál Fifu, tak to ještě neznamená, že má cestu do nároďáku volnou, byť to tak zjevně vypadá.

    A nemluvě o tom, že domy se ve skutečnosti nestaví tak, že parta borců (a borkyň) v lese pokácí pár kmenů, donese je na pozemek a tam se z nich stane obydlí.

    Doufejme, že to padne na úrodnou půdu aspoň mezi redaktory Games.

  • "Pointa je ovšem v tom, že je překvapující, kolik lidí nabyde po pár desítkách hodin ve střílečkách z pohledu první osoby dojmu, že umí střílet ze skutečné zbraně, případně ještě lépe..." To si reálně nemyslí nikdo komu není už 10 a není duševně nemocný. Nebo je tu pro taková tvrzení nějaká statistika? Abych tedy byl překvapený něčím jiným jak domněnkou jednoho člověka? Jinak článek asi ok. Řekl asi, to co říct chtěl. "Zbytečný" je asi jako každý jiný článek o hrách co není recenze. Koho to téma zajímá, ten si to přečte. Mě odradila k dalšímu čtení už jen ta potřeba si tak chabě odůvodnit jeho existenci. Ale nic ve zlém, jen to na moji osobu působilo fakt ... divně. 

  • Tak jo. Přišel jsem sem napsat ironický komentář o zřejmé nadbytečnosti tohoto článku, ale neudělám to. Autor to pojal cíleně a seriózně, a to, že je nějaká skutečnost instantně jasná většině lidí, neznamená, že je jasná všem..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit