Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Juuuuuuuuuuuuuu
    Když budu dlouho trénovat na Skyrimu naučím se dračí řev? Mám problémy s jedním profesorem a v nabídce rozhovorů přesvědčování nemám... *16*
  • Tuhle hru by mohli hrát všichni tuzemští trenéři před spaním a možná by vyprodukovali FOTBAL!
    • Koukáš někdy na Plzeň, Liberec, Jablonec? Spadl jsi z višně? Ten posun za pár posledních let je obrovský.
      • Plzen ma vsechno koupeny, jeste ji kvuli korupci vymlasknou z evropy... fuj, fuj.
        • Ukaž brašnu ty šašku...
      • Davat v tehle sezone za priklad Liberec je celkem usmevne, ale jinak je to spravna poznamka. Konec koncu minulou sezonu klidne i Pribram, Dukla...
  • Je to skvělá a podle mě neuvěřitelně skvěle vyladěná. Nejvíc mě v ní bavilo objevovat obrovské talenty a tahat je z juniorek do velkoklubů. Je to potom takovej moc fajn pocit, když třeba za 2 roky čtete, že z hráče, kterého jste tahali z nějáké juniorky, se stala fotbalová superstar. Tohle se mi podařilo s Nasrim, Aguerem, Asenjem nebo Soldadem. Zatím jenom čekám, kdy se proslaví Cristian Portilla nebo Diogo Rosado, ale to byl asi přešlap vedle. *1*.
    Nicmééně, student je borec a přeji hodně štěstí. Myslím, že třeba Pelta by mohl udělat něco podobného i u nás formou nějáké online ligy a vítěz by převzal repre .. :D .. Věřím tomu, že kdokoliv z vás by to svedl lépe, jak Mr. Bílek
    • Za svych 10 supertalentu (pozdeji byl v tymu vekovy prumer 22,5 a stacilo to) jsem dal asi 20 milionu korun a nemusel jsem s tymem moc v dalsich letech sachovat :)
  • V jednadvaceti trenérem sice mladého ale na své možnosti úspěšného klubu co nehraje jenom nějakej sranda přebor to bude chtít dobré nervy! Takže respekt.
  • 21 let, hraje od roku 2002 (to mu bylo 11), prvni novodobý football manager vychazí (dle wiki) 2005...
    • SI Games vydaval Championship manager dlhre roky predtym, ja si pametam verziu 1998/99, potom sa rozisiel tusim s Eidosom a musel zmenit znacku na Football manager.
  • Máte tam chybu. Nestal sa trénerom áčka, teda hlavného tímu, ale trénerom ´A´mužstva, čo je v Baku prvá rezerva. Treba lepšie prekladať zahraničné články :D
  • cumpi3
    Já chci taky!! *4*
  • Inquisitor
    Já věděl proč to pořád hraju. Že bych to zkusil v Chelsea? :)
  • Me uz meli najmout davni mam za sebou asi 200 sezon :D
  • Jak zvládne reálné hráče a jejich chování je věc druhá

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit