Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mně je to jasný o jaký největší příběh 20. století půjde - o Mnichovskou zradu. Ta by si zasloužila tolik her, až by to hezký nebylo. A pořád by to bylo za ten podraz málo.
    • Teď budu asi virtuálně ukamenován. Jistěže to byl hnusný nechutný podraz ale stěží to bylo překvapení. Stížnosti na postavení němců v československou (mimochodem jich bylo mnohem víc než slováků) se objevovaly od roku 1918, v zahraničí měli celkem slušnou odezvu a československá vláda je ignorovala. Mnichovská smlouva se odvolávala na stejný princip jakým byl vznik československa odůvodněn - princip sebeurčení.

      Tím nechci říct že byl Mnichov správným řešením - nebyl protože bez ohledu na stížnosti sudetských němců ustupování někomu jako Hitler nemohlo dopadnout dobře. Ale za největší příběh a nejhnusnější zradu 20 století bych to opravdu neoznačil.
  • To jsem zvědavej, kdo mu na tom budes jeho pověstí pracovat.
  • jindra.veliky
    to me zase dostalo prej vse

    http://nojby.bloger.cz/Hry/Recenze-her-za-rijen-2-2
    • Mínus-Man přišel *1* *1* *1*
    • jindra.veliky
      poslal jsem to omylem sem.....
  • Amylee.Anderson
    Hlavně ať se z toho nevyklube nějaká blbost... Ocenila bych jakoukoliv hru s dorým příběhem...
  • Chtěl bych vidět reakce bývalých zaměstnanců Team Bondi, když se o tomto dozvěděli. Také by si měli zajít na interview, kde by ostatní varovali, aby pro něho nešli pracovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit