Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vyposilovaný černoch a zároveň veterán z Vietnamu, v Americe 60. let min. století (kdy černoši měli zákaz vstupu téměř všude), se jen tak v pohodě může plížit mezi mnoha lidmi a nevzbuzuje žádnou pozornost... Asi jako kdybych si v dnešní době nasadil turban, dal si velký bahot na záda, dynamity kolem pasu a za běhu pořvával aláh akbar...
    • Cernosi bojovali po boku belochov a boli plnodnotnymi vojakmi vietnamskej vojny. Skor to mas trochu historicky pomylene. Cernosi v tomto obdobi uplne bezne po ulicach spojenych statov chodili nikto na nich nezazeral, ani neukazoval prstom.
      • Tovizejo ... ty autobusy s cedulema pouze "pro bily" si urcite vymyslel nekdo v alternativni realite ...
        • Jasne borec a jazz a blues skladali bezne potajomky niekde v garazi a oslovovali vydavatelstva z Azie, ktore im to potom nejak pretlacili na trh v spojenych statoch.. Keby si ty a kolega vyssie nebol taky radoby dolezity mamlas, tka by si si o tom najprv nieoc aj zistil..
      • BohumilCisar
        A Martin Luther King bojoval za občanská práva jen tak z nudy, šibal jeden!
        • obcianske prava su ale trochu nieco ine. Kolega vyssie pisal o tom, ako tam pomaly ziadny cernoch nemohol ani na ulicu. Co neni pravda. O ich prava bojovat mohol, aby mohli trebars volit a boli brany ako iny obcania, ale zili tam, prechadzali sa po meste a dokonca sa s nimi aj ludia bavili.

          Takze nemiesaj hrusky s jablkami a netvar sa pritom dolezito
    • Krasne spisovne si to napisal, aj dlznik si dal na "a", akurat sa to teda pise allahu akbar... A len tka pre zaujimavost, toto slovne spojenie sa v Arabsky hovoriacih krajinach pouziva uplne bezne a ma to asi podobny vyznam, ako u nas stary pozdrav - Pan boh pomahaj, Pan boh daj...
    • Srovnáváš dvě zcela odlišné věci. První je videohra, druhé realita. Citíš ten rozdíl? :-D
      • Inquisitor
        Ale ta hra se snaží realitu simulovat. Potom logicky takový věci bijou do očí.
      • Kdyz je to videohra, proc si clovek nemohl navolit jak ma hlavni hrdina vypadat? Proc to musi byt zcela nesmyslne cernoch, kdyz je to hra o mafii plne bilych xenofobu a rasistu, kteri mezi sebe nepusti ani jine bile, natoz nejakeho cernocha? Je to proste zcela dementni a pouze to kopiruje tu zcela zvracenou dobu, nic jineho. Kazdeho normalniho cloveka to musi okamzite prastit do oci. *9*
        • Tak asi to očividně není hra o mafii co mezi sebe černocha nepustí, ale o mafii, která mezi sebe černocha pustila? Nebo se nějak pletu?
          Tyhle výtky jsou prostě totální úlet. Nejdřív si někdo o hře vymyslí nějaký nesmysl který není pravda ("snaží se to simulovat realitu", "je to o machii co mezi sebe nepustí černocha") a pak nadává, že ta hra porušuje ěnco, co si vycucali z prstu :-D

          Ta hra se nesnaží simulovat realitu. Ta hra není o mafii co mezi sebe nepustí černocha. Ta hra není o realistickém řízení vozidel...
          • Ta hra se tedy odehrava v jine dimenzi, kde to na svete fungovalo jinak? Vsechno ostatni je stejne jako pristup k cernochum v USA v 60. letech je v te jine dimenzi jiny?
            Ty vytky jsou zcela logicke. Totalni ulet je ta demence nejvetsi, kdy dnes musi byt cernosi, asiate, homosexualove a kdo vi kdo vsechno jeste zastoupen a byt v roli hlavnich hrdinu, aby to bylo "politicky korektni" viz. posledni SW, Sedm statecnych atd. Mafie jede pouze a jen ve stejne zvracenem trendu. O nicem jinem to bohuzel neni.
            • Propaganda na všech úrovních. Cpát všude multikulti a homo.
            • BohumilCisar
              SW je přece fikce, která se odehrává ve velmi vzdálené multikulturní a politicky korektní galaxii *4*
            • Se podivej na ten remake 7 statecnych ... ubohy, trapny ... ale hlavne ze to je multiculti ...
            • I smysleny pribeh muze byt zasazen do realneho sveta. At se to potom jmenuje scifi, kdyz je tam prakticky vse nerealne.
            • Paulcz
              Škoda, že ty smyšlený světy jsou čím dál větší odpad :)
            • Jaká jiná dimenze? Ta hra prostě vypráví smyšlený příběh ve videoherním světě. Žádné dimenze v tom nehledej :-D Jsou to myšlené postavy, dělající smyšlené věci ve smyšleném městě. Nikdy to neměl být realistický dokument dle skutečné události
    • Na mafii jsem měl rád jak se snažili držet realistické předlohy. Tady to není.

      Ani policie nereaguje na hráče jako v mafii. Tohle se mělo jmenovat jinak a užít si slávu jako bezejmenná akce pro zejména černošské publikum. Viz recenze na Steamu. Pozitivni 10/10 mužů zabít kkc...
  • "nejedná se o skutečné záběry ze hry" ... to nemaj ani koule na to ukazat jak hra vypada den pred vydanim? *1* *1* *1*
  • Čím více toho vidím, tím více jsem přesvědčený o tom, že si zítra nic nekoupím. Grafika je úďesná na první pohled. A neviděl jsem dosud žádnou ukázku, která by měla nějakou atmosféru. Funkce "přijeď ke mě auto plné zbraní" na mě působí stejně kýčovitě jako Láďa Hruška z jeho kulinářským uměním. *7*
  • Ta grafika je snad horší než co měla dvojka..... *8*
    • BohumilCisar
      Je horší. Mají lepší technologii, ale očividně jim chybí šikovní grafici se smyslem pro detail. Mám ale takový pocit, že grafika bude ta poslední věc, která bude lidi štvát na nové Mafii *3*
  • Doufám, že v Kingdom Come bude i císař svatý říše římský a bude to černoch...prostě podle výplachu moderních her byli černoši všude, úplná normálka, černoch převlečenej za fízla v 60. letech 20. století, černej němec pobíhající po západní frontě, po americe se v době kolonizace proháněli černý Conquistadoři, siuxové byli taky černí

    Představte si, že v příštím Shogunovi Total War budou jednotky černých samurajů. Přijde vám to debilní? Ano je to debilní, stejně jako je debilní cpaní neg...černochů do pozic v dobách, ve kterých prostě být nemohli...na tom neni nic rasistickýho, je to prostě jen debilní...černí samuraji, pamatujte na to, až budete mluvit o tom, že cpaní černochů někam...jen proto aby tam byli je prostě normální
    • On není převlečenej za fízla ale pracovníka banky na nošení těžkejch pytlů *facepalm*
      • A chápeš medvídku, že je to úplně jedno? Myslíš, že by v době, kdy je na černochy nahlíženo na jako o něco lepší opice by někdo zaměstnal černocha v bance, na to aby nosil pytle s prachama? Doufám, že už to chápeš facepalmový králi
    • Jakoze v te dobe cernosi nemohli byt v roli kriminalnika?
      • Jakože se tehdy do "rodiny" těžko dostal nezainteresovanej bílej, natož černoch...pro ně to jsou cikáni a lůza...a v tý době, kdy neexistovalo nic jako politická hyperkorektnost a italská komunita byla dost uzavřená se tam dokázal prodrat někdo, jehož největší zásluhou bylo nasazení ve vietnamu
        • ale jinak ani nejde o to, že je to černoch kriminálník...ale o to, že je to černoch kriminálník v misi převlečenej za fízla a nikomu to nevadí, asi jako by se v roce 1944 procházeli židi s židovskou hvězdou na rameni okolo říšskýho sněmu a ssáci by kolem nich chodili jakoby se nic nedělo
    • Doporučil bych ti hru, či seriál Afro Samurai. Něco pro tebe *1*
      • Manga je sama o sobě dost uchylná a je to kategorie sama o sobě, a pokud se nemýlim tak tebou zmíněná věc není zasazená do minulosti
        • To sice není, ale jed o to, že AFRO a SAMURAI je prasečina, ať se jedná o minulost, současnost a nebo budoucnost :))
          • To je možný...já to neznám, jen zběžně okolo mne něco prolétlo...ale nějakou scifi budoucnost dokážu akceptovat, alergickej sem na tydle vymývárny snažící se dělat z historie (i pseudohistorie - prostě něčeho co z tý historie vychází) paseku, za chvili se dožijeme toho, že v nějaké historické hře kde bude obléhání vídně turky tak nám to podají tak, že na vídeňských hradbách stáli černoši a v polský jízdě to byl jeden černej husar za druhym...prostě i altermnativa by se měla držet nějakých obrysů
    • BohumilCisar
      Já čekám, kdy natočí remake Chalupářů s rasově vyváženým obsazením. Evžena by hrál Idris Elba a paní Fuchsovou třeba Lucy Liu
    • Asi budeš smazán. Zde se tohle asi nesmí říkat. Bohužel i když to je debata k věci a Slušná.
  • kubi-wan
    V jiný dimenzi bych si řek, že jsem měl Mafii vždycky rád kvůli tomu prďáckýmu rapu, žejo...
    Ale nežiju v jiný dimenzi...
  • Veskoslav
    Aby si člověk udělal takový menší obrázek o tom, jak ta hra hnusně vypadá a jak plynule běží. A v čase 38:20 mi přišlo, že horší už to být nemůže.
    https://www.youtube.com/watch?v=Mth88WvtNmE
    • vpravo dole na Youtube videách je takové kolečko, kde si mužeš nastavit rozlišení jaké chceš. Doporučuju spustit v hd.
      Jinak používej edit svych prispevku nemusíš sem porad placat ty nesmysly jak se ti to nelíbí, to už víme. (stejne to budeš parit až to dojde sociální dávka)
      • Veskoslav
        Maxíčku, chápu, že jsi debil, ale nemusíš to dokazovat každý den a to opakovaně.
        • chci ti jen poradit, abys nepozeral video v 240p a soudil z toho grafiku. a jinak na mne prosím nereaguj.
    • Hodnotit herní vizuál a technickou stránku čistě na základě dvakrát komprimovanýho videa je... odvážný.
      • Veskoslav
        Takže ty recenze na Steamu, asi píšou šotkové, ne? Hra prostě vypadá graficky jako GTA IV s fps lockem, bez podpory 4K, bez podpory SLI karet ard.


        P.S. A jak mám hodnotit vizuál? Torrent? Spoléhat na recenze? Je zvláštní, že Witcher, GTA V, i Division ten problém s dvakrát komprimovaným videem nemají a vypadají i na videích skvěle.
        • Veny
          Recenze na steamu... hm. Tenhle týden se ANNO 2205 v recenzích propadlo z 50% na 18% a víš co byl důvod? Vydali DLC který nebylo součástí Season Pass - tolik k tomu, jak recenze na steamu reflektujou skutečnou kvalitu hry :D
          • Tohle samo JE nedilnou soucasti hodnoceni kvalit hry. Nejlesi sou taci jako ty ... to neva ze to enjde spustit oni vydaji patch ... to neva, ze ty hry je 1/4 ... vsaj vyjdou (za dalsi $$$) DLC ... takze ve finale to prece neva, ze ta hra stoji $300 ... sak to sou cely 3 hodiny hrani (tedy kdyz to nahodou zrovna jde spustit).
        • Já recenze na Steamu nečetl a mimochodem jako pesimista zdejší skepticismus úplně chápu; kromě toho mě třetí Mafie zas až tak nezajímá, prostě počkám na recenze, lets playe a případně slevy. Tak nemusíš reagovat jak čertík z krabičky *1*, nejsem fanboy ani troll, prostě mne jen zaujalo, jak snadno člověk podlehne nějakému dojmu a jak snadno hodnotí vizuál hry takhle zprostředkovaně. To video je zachytávaný a potom komprimovaný určitě ještě jednou a dost možná dvakrát. Vznik artefaktů při kompresi je možnej, snad nepravděpodobnej, ale možnej a zrovna stuttering / hladkej běh hry bych na základě videa nehodnotil.

          Off topic:

          Po zkušenostech s Rome II (neskutečně kritizované vydání hry, která ovšem na mém stroji šlapala od začátku bez problémů a která od začátku herně třeba oblíbený Medieval II strčila bez problémů do kapsy) přistupuju k hate vůči vyhypovaným věcem prostě opatrněji.

          Aniž bych chtěl rozjíždět flame: Witcher 3 s dovolením skvěle nevypadá, vypadá slušně, ale má slabé textury (některé) a imo místy vynikající a místy (hlavně východy a západy; žádná modrá hodinka, zato tuna nerealistickýho zelenooranžovýho světla) zoufalé nasvícení. Jasně, vypadá vážně dobře, to jo. Ale čekal jsem víc, zejména po prezentačních videích CDP. *1* *5*

          GTA V mě nezajímá vůbec a The Division taky ne.
    • Meow
      Tak to je fakt dobrej humus
      • Veskoslav
        Vypadá to stejně jako ty verze, co měl Angy Joe a spol cca před měsícem.
        • Meow
          No hlavně ten moment v 38:20 jsem si musel pustit několikrát, myslím, že i ten letsplayer mlčel kvůli tomu, jak mu sklapnulo :-D
          • močal ve tme, ve vzduchu mlžnej opar, co bys čekal? *8*
    • ...ako by povedala moja 5 ročna dcerka: watafaaaak CELE ZLE !!
      • ...no jo, skvela moderni vychova...a jeste se chvalit, ze vychovavam dalsiho cool-selfie-spratka...
    • Vždyť se to seká jako sekačka z Mountfieldu... a ta grafika??? To je snad na Enginu z Minecraftu ne?
      • Veskoslav
        Jsem se bál, že ty minizasekávání vidím jenom já:-X
  • 2016 30fps, lul
    • No to je ovšem strašnej problém.
  • Mě je docela jedno, že je to zamčeno na 30FPS (i když je to ubohý fail a úlitba konzolím, aby to bylo při vydání pro všechny "fér"). Je mi totálně jedno, že to nepodporuje SLI (kolik lidí ho má?). Už mi ale tolik není jedno jak se hra cuká i v traileru, jak se hra cuká a vypadá z letsplayů (žádná komprimace na tom nic nemění). Textury jsou vyblité a hnusné, opravdu to nevypadá na hru 2016 a downgrade je zde naprosto očividný. A hlavní hrdina s výrazem id*ota (ještě k tomu černoch - v Mafii?!!) s rentgenovým viděním a podobnými featurkami, hra plná nesmyslného násilí aby to bylo více "cool"? Pardon. I kdyby to pojmenovali GANG: Origin nebo GTA: Origin, tak by to stále nic neměnilo na tragikomičnosti tohoto produktu. Ta nehorázná mediální masáž není normální ani zdravá, je jasné, že se zde někdo jen snaží kraválem zamaskovat realitu. Díky, nekupuji.
  • Lukyz
    *1* M3 má možná lock na 30 FPS *1*

    EDIT: Tak je potvrzeno, že lock tam opravdu je, ale plánují ho odstranit *1* To je fakt síla *1*
    • Ristoro
      Hoax šéfe :).

      Multiple people are confirmed playing it at 60 fps (EDIT - pre release copy) and even the Devs seem confused.
      • 30 lock potvrzen. Australani už hrajou retail verze. A 30 fps není jediná katastrofa. Textury jsou hnusný a vyblitý, stutteringu jako nas****, AA neexistuje. Navíc to dle všeho vypadá, že si hoši vzali inspiraci u Bethesdy a fyzika je připoutaná k framerate.
        • Ristoro
          Jo tak teď už je parádní počteníčko na Steamu :D.
    • samuel.polak
      uf mozno sa to bude este dat jednoducho odomknut v suboroch...
    • Morraw
      Co jsem rychle proletěl net, tak to nedělá všem a možná je bug v pre-release verzi.
      A i kdyby, nic co by nevyřešila malá změna v nějakém souboru.
    • Neuvěřitelné. : D
    • Veskoslav
      Tak to je pořádný hřebík do rakve, jestli je to pravda *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit