Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ohledně "Vychází na platformách: Windows" Pro konzolisty, s PC verzí vyšla rovněž Xbox one verze a na Playstation verzi se aktuálně pracuje.
  • To chce humor, SubCulture na gogu stále nenajdete.
  • Pro milovníky No Man's Sky je tohle zajímavá alternativa. Ty hry se v mnohém podobají.
    • No Mans Sky dokáže být v jistých ohledech nejen nudný ale občas i frustrující, což od relaxační hry nechceš.
    • v čem konkrétně? můžeš to nějak rozvést?
    • Ale zásadní rozdíl je, že tohle je zábavná hra.
  • BoB.2
    Děsí me věci pod vodou,takže nic.
    • KronosDeret
      Jop, mám z toho tu samou hrůzu, Somu jsem dohrál se shrnutou kůží se zad jenom proto že sem žral příběh. Vesmírný hloubky jsou taky děsivý nekonečný a prázdný a kdo ví co se tam někde taky svíjí a hladoví, ale oceán mámě za humny a je to jinačí svět. Brrr...
    • Tak to jsme asi dva. Jedna z nejděsivějších věcí, co znám, je koupání na otevřeném oceánu (třeba u lodi).
      • Vylecilo by te potapeni. Ze bys stratil ten pocit z neznama. Jinaci vec je strach ze zraloku, to je real.
      • tak to je přesný, pamatuju, jak jsme se šli kdysi koupat z lodi v oceánu na dovče v karibiku, dokud jsem plaval a koukal na horizont tak to ještě šlo, ale pak když jsem chvíli šlapal vodu na místě a podíval se do tý černoty pod sebou, uvědomil jsem si tu šílenou hroznou hloubku a hmotu co mě obklopuje (a taky že tam dole může žít cokoliv co po mě může kdykoliv chňapnout) to jsem doplaval zpátky k lodi takovy tryskem že by Michael Phelps čuměl, už to bude přes 20 let, ale ten pocit si pamatuju moc dobře, doteď i když třeba plavu večer v bazénu, je zhasnuto a nevidim na dno, nedělá mi to uplně dobře *4*
      • Respekt k hloubce a vlnám na otevřeném moři/oceánu má skoro každý, podle mě normální pud sebezáchovy.
        • KamilZm
          Já respekt z hloubky při plavání nemám. Z hlediska utopení je mi šumák, zda mám pod sebou 2m nebo 2 km.
          Na druhou stranu, bez problémů přejdu po desce široké 20 cm, ale kdyby byla ve výšce 10m, tak nevím, nevím ... *1*
  • XXHUGOXX
    Pre milovníkov relaxačných hier, je tu krásne prostredie a hudba, pre ľudí, ktorí radi HRAJÚ, sú tu široké možnosti craftingu a stavania. A milovníci príbehu a atmosféry si tu tiež nájdu svoje. Plus veľká voľnosť pohybu a preskúmavania a vďaka svojej nenásilnej povahe je určená aj pre namenších. Úprimne si nedokážem predstaviť, komu by sa táto hra neľúbila.
    • jamar28
      Mě to nějak nechytlo, refundnul jsem.
    • Těším se, až vyjde na ps4 :)
    • vaclav.pechacek
      Lidem, co mají hrůzu z hloubek, a lidem, co mají hrůzu ze žraloků. Ale jakožto člověk, v němž hloubky vyvolávají spíš neklid než slepou paniku: souhlas, je to fakt super hra.
      • O to důvod víc hrát, jak jinak překonat svůj strach než se jim postavit a tady bez rizika.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit