Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Každý se naváží do The Older a já bych to bral jen jako další herní styl ...pro někoho lepší pro dalšího horší já hrám hlavně závodní hry jak na PC tak PS tak to beru jako takovou odreagovačku která potěší a určitě to není hra roku nebo tisícileté říše
    • a budu rád když půjdete do p...e teda pokoje hrát a nejen napadat pořád nějakou hru co ani nehrajete
      • a musím se sám bodovat je to tak krásně napsané a stop tmavému odpadu ...do popelnic
  • Lotr
    Musím přiznat, že sežrat polovinu posádky, protože vám dojde uprostřed mapy jídlo, patří mezi skutečně vtipné momenty hry.
    Sežeru je dřív než dopluji do přístavu?

    Jo ta hra má kouzlo.
    Ale i tak mám pocit že nu za 18,99€ toho prostě nenabízí tolik.
    • Dle mého toho nabízí víc než Evolve 8/10 za 50€...
      • a zhruba 5x tolik co the order za 60€
      • Lotr
        No to je trochu neporovnatelná záležitost.
        Sunless Sea je čistě o průzkumu. Sice je zde mnoho příběhů ale na lovecraftovské story to chce náturu.
        Ta hra je skvělá. Má atmosféru Lovecraftových povídek. (porovnání s Vernem je naprosto mimo mísu)
        Ale to prostě chce náturu na podobné příběhy.
        Kdokoliv jiný jen bude chvilku plout, kochat se atmosférou, sežere trochu osádky a chcípne.
        Ale to že jde jen čistě o průzkum má také jednu nevýhodu.
        Jakmile prozkoumáš mapu. Což se dá během pár dní. Hra už nenabízí žádný další obsah který by tě mohl zaujmout. Vozit svíčky z jednoho konce na druhý jen protože to nějaký úkol požaduje je nuda. A bez moding podpory které prostě ještě není ani nenabídne.

        Evolve je naopak MP střílečka. Můžeš jí hrát do zblbnutí a pořád tě bude bavit. Protože situace vytváříš ty a tvůj tým za asistence monstra.
        Já nevím co by někdo chtěl víc. Je tam snad málo map? (docela vážně se ptám. Tu hru jsem nehrál. Prostě mě nebaví)
  • Nemá to být: Verneovského?
    • Vetsinou se pise Julese Verna, pokud vim.
      Takze bych tam chybku nehledal.
      • zřejmě může být oboje http://www.pravidla.cz/pravopis/24719-verne.html
  • hele 8/10 to bude super
  • Koupil jsem si to, že si to užiji pomalu a pomalu se na tom doučím angličtinu. Po třech dnech hraní mám popsán 3x čtverečkovaný A4 - který jsem dělil vertikálně na půl - z obou stran... Ale tenhle boj nevzdám, je to úžasná hra!
  • 2d hry by se meli prestat recenzovat, jak k tomu prijde The Order ktery ma v současnosti nejlepší grafiku a dostal stejne jako tohle *7*
    • Order ma svoj 500 prispevkovy flame, naco ho montovat do inej hry.
      • Jack1947
        Jo! *4*
    • Ja třeba nechápu, kde tolik vidí tu skvělou grafiku? Postavy jsou vymazlené a patří k naprosté špičce, ale aby postavy na téhle technické úrovni byli schopni rozběhat na PS4, tak nejen že osekali rozlišení pomocí filmových pruhů(trapnější výmluvu jsem docela dlouho neslyšel) ale io to prostředí, ve kterém se ty postavy pohybují je naprosto ploché, sterilní, bez detailu s mizernými texturami a vše pro jistotu ještě schovali za postprocessing mazanici.
      Stačí se podívat na prvotní záběry z E3 a s vlastní hrou...postavy jsou plus mínus podobné ( i když mají méně členité oblečení-údajně kvůli příběhu), ale to prostředí se jednoznačně posunulo k horšímu.
      Takhle si nejlépe vypadající hru současnosti teda nepředstavuju.
      • Kravicka
        Rano jsem nad tim premyslel proc tolik lidi vychvaluje grafiku Oderu a rekl bych ze lidi proste nevi jak vypada kvalitni (obrazove) film na Blu-Ray pac miliony lidi sleduje nekoukatelne CAMRIPy, takze maji radi mazanice.
        • Hodně dělají ty postavy imho. Ty vypadají opravdu dobře, ale to prostředí je o 2 třídy horší.
          Trochu to na mě působí, jako kdyby někdo vzal top modely postav ze současné generace konzolí a strčil je do hry z generace předchozí.
          Nebýt toho bluru a dof, tak by ty postavy tam působily jako pěst na oko.
          Jinak hra samotná na mě působí jako promarněná příležitost, ten koncept a prostředí měl slušný potenciál, škoda.
    • Tak schválně se tě zeptám.... Hra je od slova hrát, nebo dívat se? :)
      • Dogkiller
        Potom 99% adventur nejsou hry ale film.
        • Raziel_cz
          Potom jsi asi nehrál moc adventur.
          • Dogkiller
            Ale hrál. To byla pouze reakce na jeho logiku.
            • del0
              To možná jo, ale oba víme, že je nesmysl srovnávat adventuru a cutscénu.
        • Vojta_Ilavsky
          Třeba Heavy Rain a tadyto všechno byly filmy, ale byly to DOBRÝ interaktivní filmy, The Order přímo vybízí k tomu aby to byla hra, nakonec se z toho vyklube prachbídnej film o 6 hodinách, a mezihra je otřesně nudná, ani pruhy to nezachrání... *1*
          • del0
            Hlavně Heavy Rain byla

            a) adventura a ne střílečka s příběhem *15*
            b) prezentovaná jako interaktivní film
            c) byla tam možnost volby
          • Jakmile jsem shlédl Let's play The Order, tak jsem byl naprosto konsternován...
            Neustálé, jakoby cool cutscény, tě ne, a ne nechat na pokoji ani na 1 blbou minutu...

            Úvaha: Jako to se máme v budoucnosti těšit, na velkorozpočtové hry, co nám budou servírovat 10 minut filmu, a 16 sekund interakce? Poťeš Koště!
    • The Order je FILM a Sunless Sea je HRA ...to snad ani nelze srovnávat ne? *15*

      Edit: a stejně je to krásné, že "malá" hra, co nemá ani 1gb je rovna milionovému projektu, s celou armádou programátorů, grafiků atd..
      Svět, je ještě nádherný! *2*
      • Miluji tyto kydy, i když je to myšleno (snad) s nadsázkou. To bychom mohli filmem nazvat minimálně polovinu současných her.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit